Kriptopara

FTM Coin Geleceği 2021 - Uzmanlardan FTM Fiyat Tahminleri 

  FTM Coin yaptığı fiyat hareketleri ile dikkatleri üzerine çekerken, uzun süredir beklenen değer kazanımını yaparak yatırımcıların yakın takibine girdi. Bu yazımızda, yatırımcılarında aklını kurcalayan FTM Coin geleceği nasıl olur, fiyat tahminleri ne yönde, grafik yorumu nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  FTM Coin Geleceği 2021

  FTM Coin için 2021 yılına yönelik gelen analist yorumlarında değer kazanımı işaret ediliyor. Bireysel yatırımcılardan gelebilecek alım baskıları ve Bitcoin için beklenen ralli etkisi ile FTM Coin’in değerlenebileceği tahmin edildi. Analistler Bitcoin’in 2021 Kasım da 70 bin dolara çıkış yapabileceğini ve oluşabilecek boğa piyasasında FTM Coin ve diğer altcoinlerin artabileceğini açıklıyorlar. 

  Güncel durumda 1 FTM fiyatı %fantom+try% TL. Döviz cinsinden ise %fantom+try% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FTM 24 saatte %fantom+yuzde%.

  Uzmanlardan FTM Coin Fiyat Tahminleri

  FTM Coin fiyat tahminleri kripto para piyasasının takip edilen anonim analistlerinden geldi. Uzman analistlerin yapmış oldukları herhangi bir fiyat tahmini bulunmuyor. Anonim analistler ise teknik analiz ardından değer kazanımını işaret ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde FTM Coin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin FTM Coin fiyat tahminleri:

  TheWinnerCrypto FTM Coin Fiyat Tahmini

  TheWinnerCrypto takma adlı anonim analistin FTM Coin fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Anonim analist 2021 sene sonunda FTM COin’in 0.40 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini açıklıyor.
  • Analistin 2022 senesi için sunduğu fiyat tahmini ise 0.62 dolar seviyesinden oldu ve ikinci yarıyı işaret etti.
  • 2023 sene sonunda FTM Coin fiyatının 0.74 dolar seviyesinde olabileceğini belirtti.

  Bu fiyat tahminleri ile FT Coin’in gelecekte değer kazanabileceğini ifade ediyor.

  BrokerCrypto Fantom Coin Fiyat Tahmini

  BrokerCrypto takma adlı anonim analistin FTM Coin fiyat tahmini hakkında bilgiler şu şekildedir:

  • Anonim analist FTM Coin’in 2021 senesi sonunda 0.39 dolar seviyesinden işlem görebileceğini ifade etti.
  • 2022 yılı ikinci yarısında FTM Coin fiyatının 0.54 dolar seviyesinden işlem görebileceğini savundu.

  Bu tahminleri ile değer kazanımı yönünü işaret etti.

  Fantom (FTM) Coin Grafik Analiz Yorumu

  FTM Coin grafik analiz yorumu yapan anonim analistler, yeşil bölgede işlemin sürdüğünü belirttiler. Anonim analistler grafikte, ilk olarak 4 saatlik hacimlerin yükselişe geçtiklerini ardından fibo’ya göre beklenen yükselişin geldiğini belirttiler. Uzun zamandır ivme yakalaması beklenen grafiğin, 0.25 dolarlık alandan gelen destek ile yükseliş trend çizgisini var ettiğini açıkladılar.

  Anonim analistler, trend kanalı içinde direncin aşılması halinde değer kazanımının güç kazanabileceğini açıklıyorlar. Bitcoin artışı ardından FTM Coin grafiğinde direnç ve destek seviyelerinin değiştiğini belirttiler. Analistlere göre yeni direnç seviyesi 0.35 dolarlık alanda veya alt destek ise 0.22 dolar seviyesinden yer alıyor. Analistlere göre kısa vadede değer kazanımı devamı olabilir.

  Sonuç

  FTM Coin hakkında yorum yapan analistler, kripto paranın fiyat artışı yapabileceğini açıkladılar. 2022 senesinde 0.54 dolarlık fiyatı görebileceği iddia edilen FTM Coin bu fiyatı yakalarsa, etkili bir kar sunabilecek.

  2021 boğa sezonunda oldukça etkileyici bir performans gösteren FTM’nin yine o seviyelere gelip gelmeyeceği merak konusu. Arkasındaki başarılı proje ile bu hedefleri yakalayabileceği düşünülen coin, DeFi sektöründe de önemli bir yere sahip.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle