Kripto Para

Fenerbahçe Token işleme açıldı: Yüzde 50 yükseldi!

  Fenerbahçe resmi taraftar tokenı Fenerbahçe Token, yerli kripto para yatırımcılarından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Fenerbahçe Token, Paribu borsasında resmen işleme açıldı ve beklendiği gibi muhteşem bir performans gösterdi…

  Yerli kripto para piyasasının gündeminde son dönemde en çok dikkat çeken konuların başında Fenerbahçe Token geliyor. 13 Ağustos tarihi itibarıyla yerli kripto para borsası Paribu’da resmen işleme açılan FB Token, yükseliş performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı

  Fenerbahçe spor kulübü taraftarlarının ve diğer kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisinden dolayı bazı problemler de meydana gelmesiyle şaşırttı. Paribu işlem tahtası kısa sürede çöktü. Ancak FB token fiyatındaki hızlı yükseliş yatırımcıları memnun eden gelişmelerin başında yer aldı. 

  FB Tokena Yatırımcı Akını

  Popüler yerli kripto para borsası Paribu platformunda bugün saat 14’te işleme açılan Fenerbahçe Token büyük ilgi gördü. Fenerbahçe taraftarının yanı sıra yerli kripto para yatırımcılarının da ilgi gösterdiği FB Token fiyatı kısa sürede yüzde 50 üzerinde değer kazandı. Öte yandan yoğun ilgi sebebiyle Paribu işlem tahtasının bir süreliğine kilitlenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

  Geçtiğimiz günlerde ön satışı yapılan FB Token fiyatı, 30 TL’den yatırımcılara sunulmuştu. Bu tokenlarda fiyat 43.2 TL’ye geldikten sonra, sistem durdu ve trade yapılamadı. Yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılaşan FB Token fiyatındaki yükseliş kulüp yönetiminde de yüzleri güldüren bir gelişme oldu. Bu gelişmeler, FB Token geleceğinin pozitif yönde ilerleyebileceğinin göstergesi olabilir.

  Taraftarlar Sistemi Kilitledi

  Fenerbahçe spor kulübünün resmi taraftar tokenı FB Token, yerli kripto para basınında da geniş yankı buldu. Pazartesi günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan Fenerbahçe’nin kripto para birimine taraftarların büyük ilgisi oldu. Fenerbahçe Token ilk etapta en az 9 ay kilitli kalacak 15 TL’lik 1. seçenek ve bugün saat 14’te işleme açılan 30 TL’lik 2. seçenek olmak üzere iki seçenek üzerinden sunuldu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle