Büyük altcoin rallisi başlıyor mu? Ünlü analist yanıtladı

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlerden Capo, büyük altcoin rallisi hakkında konuştu. Yeni açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü trader, altcoin piyasasında büyük bir ralli beklentisi içinde…

  Ünlü trader ve analist Capo, gelecek ay Bitcoin (BTC) fiyatında sert bir düzeltme yaşanabileceğini vurguladı. Analiste göre Bitcoin fiyatındaki derin bir geri çekilme hareketi, altcoin yatırımcılarının yüzünü güldürecek ve uzun zamandır beklenen altcoin mevsimini başlatacak. Capo’nun bu açıklamaları kripto para topluluğunda büyük ses getirdi.

  Altcoin Mevsimi Gelecek Ay Başlıyor Mu?

  Son dönemde sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulunan Capo, Bitcoin’in hakimiyet endeksinde azalma olduğunu ve altcoinlerin yeni bir ralli başlatabileceğini söyledi. Görüşlerini destekleyebilecek gösterge ve grafikleri paylaşan analist, kendi portföyünün ağırlığını da takipçileri ile paylaştı. Buna göre Capo kripto para cüzdanının yüzde 70’inin altcoinlerden oluştuğunu ve bunun da yüzde 25’inin Ethereum (ETH) yatırımı olduğunu açıkladı

  Kendi varlıklarının sadece yüzde 5’inin Bitcoin’de olduğunu iddia eden analistin bu açıklamaları kripto para topluluğu tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Topluluğun konuştuğu isimlerden biri haline gelen Capo, Ethereum’a ek olarak bazı altcoinleri takip ettiğini söyledi. Capo takip ettiği ve önümüzdeki ay patlama yapabileceği altcoinleri şu şekilde sıraladı: “Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Balancer (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO), Hedera Hashgraph (HBAR) ve Syntropy (NOIA).”

  Bitcoin ve Altcoin Hakimiyetine Dikkat 

  ABD Senatosu tarafından onaylanan ve basına duyurulan 1.9 trilyon dolarlık teşvik paketi hakkında da açıklamalarda bulunan Capo paylaşımlarına devam etti. Ünlü analist, bu gelişmenin genel olarak kripto para piyasasına olumlu etki edeceğini söyledi. Capo’ya göre teşvikten gelen kabaca bin 400 dolarlık para doğrudan kripto para birimlerine aktarılacak. 

  Ünlü trader, kripto para piyasasında görülen mevcut boğa döngüsünün en azından yılın sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Capo, kripto para piyasasının Bitcoin ile altcoin hakimiyeti arasında gidip geleceğini söyledi. Kripto para yatırımcılarının Capo’nun açıklamalarının ardından nasıl pozisyon alacakları da merak konusu oldu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle