Kripto Para

Elon Musk bu hafta televizyona çıkıyor! DOGE şakası yapacak mı?

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, bu hafta sonu Saturday Night Live (SNL) programını sunacak. Birçok kişi Musk’ın programda Dogecoin (DOGE) ile ilgili şakalar ve açıklamalar yapacağını düşünüyor. Bu olası gelişme sonrasında Dogecoin fiyatının vereceği tepki merak ediliyor.

  Dogecoin (DOGE) 2021 yılında kripto para piyasalarının en popüler kripto paralarından biri olmayı başardı. Hatta öyle ki DOGE’un popülaritesi çoktan kripto para piyasalarının dışına çıktı. Kripto paralar ile ilgisi olmayan birçok insan bile Dogecoin’in ne olduğu hakkında araştırmalar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Zira Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, uzunca bir süredir açıkça Dogecoin’e olan sevgi ve desteğini gösteriyor.

  Musk’ın “Maniple” Eleştirilerine Kulak Asmadığı Görülüyor

  2021 yılında Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’tan “dünyanın en zengin insanı” unvanını bir süreliğine alan Elon Musk da 2021 yılında dünyanın en popüler insanlarından biri oldu. Bu sebeple Elon Musk, dünya çapında çok geniş kitlelere hitap edebiliyor. Ünlü CEO’nun sosyal medya üzerinden yaptığı DOGE paylaşımları da bu sayede Dogecoin’e inanılmaz değer artışları kazandırdı. Ancak Musk’ın bu tutumlarıyla “piyasayı maniple ettiği” eleştirileri de gündeme geliyor. Elon Musk ise bu eleştirilere pek kulak asmıyor gibi görünüyor.

  Musk: “DOGE İlk Tercihiniz Mi?”

  Ünlü CEO hafta sonunda Saturday Night Live (SNL) programını sunacak. DOGE yatırımcıları bu nedenle çok heyecanlı. Çünkü birçok kişi Musk’ın programda DOGE’u gündeme taşıyacağını düşünüyor. Elon Musk, geçtiğimiz gün kendisini görüntüleyen muhabirlere “SNL’de sizce ne yapmalıyım?” diye sordu. Etrafındaki kalabalık “Dogecoin” deyince bu kez Musk “DOGE ilk tercihiniz mi?” diye karşılık verdi. Daha fazla DOGE şakası yapıp yapmayacağı sorulan Musk “Bakacağım” yanıtını verdi.

  Gözler 9 Mayıs Tarihinde

  Elon Musk’ın etrafındaki kalabalıkla ve muhabirler ile kurduğu diyalogdan dolayı, yatırımcılarda bir Dogecoin beklentisi oluştu. Ayrıca SNL Twitter hesabından da Musk’ın programdaki skeçlerine çalıştığını gösteren bir görsel paylaştı. Paylaşımın altına çok fazla Dogecoin ile ilgili yorum geldi. Şimdi gözler 9 Mayıs TSİ 06.30’da başlayacak olan Saturday Night Live programına çevrildi. Elon Musk’ın söz konusu programda DOGE ile ilgili açıklamalarda bulunup bulunmayacağı merak ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle