Dev şirketin yöneticisinden Ethereum’a övgü

  Kripto para yatırımları ile bilinen SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, katıldığı programda Ethereum (ETH) hakkında önemli açıklamalar yaptı. Ünlü yönetici ETH yatırımı hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden olan SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, konuk olarak katıldığı yayında kripto paralar hakkında konuştu. Başarılı yönetici Ethereum’u bir kripto para birimi olarak sevdiğini, ancak şirketinin şu ana kadar sadece Bitcoin’e odaklanmak zorunda oluğunu kaydetti.

  Lider altcoin ETH hakkında ne düşündüğü sorulan Anthony Scaramucci, kişisel olarak Ethereum’u sevdiğini söyledi. ETH’nin son dönemde kripto para dünyasında büyük bir çılgınlık haline gelen NFT’lerin temelini sağladığını açıkladı. Gelecekte Bitcoin değil Ethereum’u gerektiren bir çok şey olduğunu söyleyen Anthony Scaramucci’nin bu ifadeleri büyük ilgi topladı.

  “Ethereum İyi Temellere Sahip”

  ETH destekçilerinin de onaylayacağı yorumlarda bulunan ünlü yönetici, gelecekte Ethereum için büyük bir piyasa olduğuna inanıyor. Anthony Scaramucci, katıldığı programda Ethereum ağının iyi temellere sahip olduğun ve büyümeye devam edeceğini tahmin ettiğini belirtti. SkyBridge Capital şirketinin buna rağmen sadece Bitcoin yatırımlarına odaklandığını da söylemeyi ihmal etmedi. 

  Ünlü CEO, SkyBridge Capital müşterilerinin Bitcoin aracılığı ile kripto para yatırımı yapmayı tercih ettikleri için sadece BTC için hamleler yaptıklarını söyledi. SkyBridge Capital şirketinin gelecekte bir ETH fonuna da ev sahipliği yapabileceğini aktaran Scaramucci, gelecek hakkında umutlu konuştu. ETH’nin kalıcı bir kripto para birimine dönüşebileceğini ve hatta bir değer deposu haline gelebileceğini aktardı.

  Scaramucci’nin Bitcoin Tavsiyeleri

  SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, lider kripto para birimi fonunun üst düzey müşterilerine nasıl sunduğunu da açıkladı. Buna göre başarılı CEO, Bitcoin’in sadece değer deposu ve enflasyona karşı koruma olması yerine parayı takas etmeden kullanabilen bir teknoloji olduğun söylüyor.

  Bitcoin’in bu teknolojinin de geleceği olduğunu belirten ünlü yönetici Bitcoin yatırımları hakkında şunları söyledi: “Y kuşağı zaten geleneksel varlıklar, özellikle de altın yerine bir yatırım aracı olarak kripto para birimlerini tercih ediyor.”

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle