Kripto Para

Dev kripto para konferansında sizde yerinizi alın!

  Blockchain teknolojisine ve kripto paralara ilgi duyanların asla kaçırmaması gereken etkinlik dikkat çekiyor. Uzmanların katılımı ile ücretsiz gerçekleştirilecek ALL IN BLOCKCHAIN etkinliği, 18 Haziran 2021 tarihinde takip edilebilecek…

  Blockchain ve iş dünyasın önde gelen isimleri ALL IN BLOCKCHAIN etkinliğinde bir araya geliyor. Sektöre ilgi duyan ve giriş seviyesindeki bilgilerini geliştirmek isteyen katılımcılar, uzmanların görüş ve paylaşımlarından yararlanabilecek. Her geçen gün hızla büyüyen blockchain ve kripto para ekosisteminde önemli bir etkinlik gerçekleştirilecek.

  Blockchain dünyasına yönelmek isteyen birçok kişi ve kurum, doğru ve güvenilir bilgi kaynağına ulaşmak için ALL IN BLOCKCHAIN etkinliğine ücretsiz olarak katılım sağlayabilecek. Kripto para ekosistemine dair tüm soru işaretlerini gidermek için harekete geçen uzman isimler, ücretsiz olarak herkesin takip edebileceği bu etkinliğe katılabilecek.

  Blockchain Uzmanları Deneyimlerini Paylaşacak

  Giriş seviyesinden ileri seviyeye kadar herkesin merakla takip edebileceği oturumların gerçekleşeceği bu etkinlikte, 2 farklı salonda eş zamanlı sunum yapılacak. Uzman isimlerinin deneyimlerini paylaşacağı oturumlarda blockchain, Kripto Finans 101, DeFi, NFT’lerde Blockchain kullanım alanları, regülasyonlar gibi birçok konu başlığı masaya yatırılacak. 

  KingKong etkinlik yönetimi firması tarafından hazırlanan bu etkinlik hakkında şirketin kurucu ortağı Hakkı Pehlivan önemli açıklamalarda bulundu. “En büyük motivasyonumuz ülkemizde bunu sağlayabilecek ve geleneksel hale gelecek bir konferans yaratmak. Bu alanda öğrenmek, bağlantılarını güçlendirmek ve projelerini anlatmak isteyen herkes ALL IN BLOCKCHAIN’de kendisi için bir parça bulacak.”

  ALL IN BLOCKCHAIN Konuşmacı Listesi

  Blockchain teknolojisi alanında uzman ve sektörün önde gelen isimlerinin konuk olarak katılacağı etkinliğin ilk konuşmacı listesi belli oldu. Buna göre Emin Gün Sirer, Çağla Gül Şenkardeş, Barış Özistek, Ali Osman Çıbıkdiken, Tansel Kaya gibi çok değerli isimler deneyimlerinden bahsedecek. 

  Etkinlik kapsamında bir salonda blockchain alt yapıları, gelişmeler ve regülasyonlar konuşulurken diğerinde ise kripto paralar ve kripto finansa dair detaylara değinilecek. ALL IN BLOCKCHAIN’e ücretsiz kayıt olmak için: https://www.allinblockchainturkey.com/register bağlantısını kullanabilirsiniz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle