Kripto Para

Dev borsadan taraftar token hamlesi: Mainnet desteği geldi

  En büyük kripto para borsası Binance, taraftar token yatırımcılarını heyecanlandıran bir hamle yaptı. Dev borsa, bir altcoinin yakında gerçekleştireceği Mainnet entegrasyonunu destekleyeceğini açıkladı.

  İşlem hacmine göre dünyanın 1 numaralı kripto para borsası olan Binance, çeşitli projeleri desteklemeye devam ediyor. Binance tarafından desteklenen projeler çok hızlı bir şekilde yükseliş yaparak göz önüne çıkıyor. Bu süreçte dev borsa taraftar token yatırımcılarının yakından takip ettiği Chiliz (CHZ) hakkında bir duyuru yaptı.

  Binance resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yakında gerçekleşecek Chiliz (CHZ) 2.0 mainnet entegrasyonu ve takasını destekleyeceğini duyurdu. Bu gelişme sadece CHZ tokenle sınırlı kalmayıp diğer taraftar tokenleri de ilgilendiriyor. Fan token yatırımcılarını heyecanlandıran desteğin detayları belli oldu.

  BEP2 Tokenler CAP20’ye Dönüşecek

  Binance, Chiliz 2.0 mainnet geçişinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için destek sunacağını açıkladı. Borsa yetkilileri, bu süreçte kullanıcıların ve taraftar token sahiplerinin dikkat etmesi gereken noktaları açıkladı: “Tüm BEP2 standardı Chiliz (CHZ) tokenları, 1:1’lik adil bir oranla sorunsuz bir şekilde CAP20 standardına geçirilecektir. Daha önce Chiliz Legacy Chain ve BEP20 standartlarında bulunan Chiliz’in çok değerli taraftar tokenleri, 1:1 oranında CAP20 standardına dönüştürülecektir.”

  Tüm Fan Tokenler Kapsama Alındı

  Chiliz tarafından piyasaya sürülen ve Binance borsasında işleme açılan tüm fan tokenleri bu kapsama girecek. Bunlar arasında AC Milan (ACM), AS Roma (ASR), Atlético de Madrid (ATM), FC Barcelona (BAR), Manchester City (CITY), Juventus (JUV), OG (OG) ve Paris Saint-Germain (PSG) gibi çok sayıda popüler futbol kulübünün fan tokeni bulunuyor.

  Mainnet entegrasyonu sonrasında CHZ tokenlerinin BEP2 ağı üzerinden yatırılması ve çekilmesi iptal edilecek. Chiliz taraftar tokenleri Chiliz Legacy Chain ve BEP’0 ağları üzerinden yatırılıp çekilemeyecek. Bununla birlikte ERC20 standart CHZ tokenlerinde yapılan işlemler süreç boyunca etkilenmeyecek. Borsanın bu duyurusundan sonra bazı taraftar tokenlerinin fiyatlarında yükseliş hareketleri görülmesi dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle