Deneyimli analistten ETH 85.000 dolar tahmini! Tarih verdi

  Kripto para sektörünün popüler analistlerinden Ben Armstrong, Ethereum (ETH) fiyatında çok tartışılacak bir tahminde bulundu. Deneyimli analiste göre, ETH fiyatı 2025 yılına kadar 85 bin dolar seviyesine kesin olarak ulaşacak…

  YouTube kanalı “BitBoy Crypto”nun sunucusu olan deneyimli analist Ben Armstrong, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir fiyat tahmininde bulundu. Sosyal medyada 1.1 milyondan fazla abonesi bulunan Ben Armstrong, kripto para topluluğundan büyük ilgi görüyor. Bu sefer lider altcoin projesi Ethereum (ETH) hakkında takipçilerine açıklamalarda bulunan deneyimli analist çok çarpıcı ifadeler kullandı. 

  Ethereum konusunda neden bu kadar iyimser olduğunu da anlatan Armstrong, ETH fiyatının bu yıl sonunda 25 bin dolar seviyesinde olmasını bekliyor. Popüler analiste göre ETH fiyatı, 2025 yılına kadar 85 bin dolar seviyesine ulaşacak. Tecrübeli analist piyasadaki güncel göstergelere dikkat çekerek bu tahminlerinde emin olduğunu vurguladı.

  “Ethereum Fiyatı 2021 Sonunda 25 Bin Dolar”

  Ünlü analist sosyal medya hesabından yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı: “Bu yıl Ethereum için inanılmaz bir koşu oldu. Sadece sayılara bakın. ETH, bu videonun yayınlandığı an itibariyle hala yüzde 200’ün üzerinde ve tüm yıl boyunca Bitcoin’de yükseldi. Ayrıca Ethereum’un bu döngüde Bitcoin’i tersine çevireceğini düşünüyorum.”

  Ethereum fiyatında düzeltme riski olmadan hızlı bir ralli yaşanacağını kaydeden ünlü analistin şu açıklaması ETH yatırımcılarını heyecanlandırdı: “Mevcut tüm göstergeler, veriler, TA ve ay matematiğine göre, Temmuz ayı sonuna kadar boğa koşusuna devam etmeliyiz. Bu, Ethereum‘un ortalama yüzde 20’den daha büyük bir düzeltme olmaksızın birkaç gün boyunca istikrarlı bir yukarı yönlü hareket göreceği anlamına gelir.”

  2025 Yılında 85 Bin Dolar Tahmininden Emin

  Ünlü analist Ben Armstrong, ETH fiyatındaki 2025 yılı tahmininden emin olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: “Bu toplam devralma nedeniyle, 2025 yılına kadar Ethereum’un ETH başına 85 bin dolara ulaşmasının çok muhtemel olduğunu görebiliyorum. Bunun ilk adımı elbette bu yıl 25 bin dolarlık ETH olacak. Ethereum 2025’te sadece dijital petrol olmayacak, geleceğin blockchain yakıtı olacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle