Kripto Para

Cardano HFC etkinliğinin tarihi belli oldu mu?

  Cardano Hard Fork Combinator etkinliği, altcoin yatırımcılarında heyecan yaratıyor. Cardano kurucusu Charles Hoskinson, güncelleme için zaman çizelgesi sunarak etkinlik hakkında merak edilen detayları paylaştı…

  Kripto para piyasasının önemli altcoin projelerinden biri olarak gösterilen Cardano (ADA) ağında yeni bir etkinlik gündeme geldi. Cardano Hard Fork Combinator etkinliği, yakın zamanda gerçekleşecek. Cardano kurucusu tarafından yapılan açıklamalar, sürecin zaman çizelgesini de ortaya koydu.

  Cardano kurucusu Charles Hoskinson, son paylaşımında güncellemeler ve HFC etkinliği hakkında detayları paylaştı. HFC etkinliği başlamadan önce düzenlenmesi gereken noktalara dikkat çeken Hoskinson, 1.4 güncellemesi için her şeyin bir araya geleceğini hatırlattı.

  Cardano Ağında Alonzo Güncellemesi Hazırlıkları

  Cardano geliştirici ekibi, Daedalus cüzdan entegrasyonu için de çalışmalara hız kazandırdı. Ekibin bu cüzdan entegrasyonunu yakın zamanda tamamlaması beklenirken böylelikle ağ daha fazla borsaya dahil olacak. Yapılan bu altyapılar hakkında Charles Hoskinson şunları söyledi: 

  “Borsaların verdiği geri bildirimlere ve diğer altyapı çalışanlarının verdiği geri bildirimlere dayanarak, yükseltme zamanına göre en iyi teslimat tarihinin ne olacağı hakkında ekip bir araya geliyor. HFC etkinliğinde her şey yolunda gibi görünüyor. Etkinlikle ilgili ay ortasında güncelleme yapacağız ve HFC etkinliğinin tarihi açıklanacak.”

  Cardano’da Acil Durum Planı

  İki farklı tarih içermesi beklenen Cardano ekibinin duyurusunda, HFC etkinliğinin gerçekleşeceği tarih ise iptal olma durumunda yedek tarih belirtilecek. Cardano ekibi, ikinci tarihi, dağıtımdan kaynaklanabilecek sorunları gidermek amacıyla paylaşacak. Geliştiricilere göre HFC etkinliğinin fiili dağıtımdan beş gün önce tetiklenmesi gerekiyor.

  Bu konuyla ilgili açıklamalar yapan Hoskinson, tetiklemenin ağustos ayı sonunda veya eylül ayının başında gerçekleşeceğini söylüyor. Buna göre, kripto para topluluğu tarafından merakla beklenen HFC etkinliğinin ilk kullanım tarihi 31 Ağustos ve 7 Eylül arasında olabilir. Uzmanlar, HFC etkinliğinin Cardano ağında akıllı sözleşmeler özelliklerini etkinleştirmek için oldukça uygun bir etkinlik olduğunu vurguluyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle