Kripto Para

Cardano (ADA) yatırımı yapan ünlü rock yıldızı konuştu

  Dünyanın tanınmış rock yıldızlarından Gene Simmons, kripto para yatırımı ile gündeme geldi. Simmons, kripto para macerasına 300 bin dolarlık Cardano (ADA) satın almasıyla devam ediyor…

  Dünyanın önde gelen metal müzik gruplarından KISS gitaristi Gene Simmons, kripto para portföyünü geliştirdiğini açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan müzisyen, Cardano (ADA) alımı yaptığını duyurdu. Cardano konusunda umutlu olduğunu açıklayan gitarist, 2021 yılında yatırım yaptığı altcoinlerin en üretken kripto para birimleri olduğunu söyledi.

  Gerçek ismi Gene Klein olan ancak müzik dünyasında Gene Simmons ismiyle bilinen ünlü müzisyen, kripto para birimleri hakkında yeni paylaşımlar yaptı. Kişisel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan KISS grubunun bass gitaristi, Cardano ağı hakkındaki fikirlerini paylaştı.

  Cardano Ağı Umut Vaat Ediyor

  Cardano ve ağın yerel kripto para birimi ADA hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan dünyaca ünlü gitarist, ağa olan inancını yineledi. Son paylaşımında hangi altcoinlere neden yatırım yaptığını açıklayan Simmons, Cardano’ya Hoskinson sebebi ile yatırım yaptığını söyledi.

  Twitter takipçilerine 300 bin dolarlık Cardano satın aldığını söyleyen Simmons, kendisinin finansal analist olmadığını, sadece yatırıma inandığını belirterek şunları ekledi: “Ben sizleri ne yaptığımı ve neye inandığımı söylüyorum. Neden? Çünkü fiyatının artacağına inanıyorum ve kendi araştırmanızla karar verin.”

  Kripto Para Yatırımı Yapan Ünlüler

  Metal müzik devi KISS grubu üyesi Gene Simmons’ın bu açıklamaları, kripto para topluluğu tarafından genellikle destek gördü. Bazı yatırımcıların bu yatırıma karşı olumsuz tepkiler verdikleri de görüldü. Cardano ağının yerel kripto para birimi ADA, güncel verilere göre piyasa değeri bakımından en değerli 6. kripto para birimi olarak dikkat çekiyor.

  Ünlü müzisyen Gene Simmons Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere birkaç kripto parayı portföyüne eklemişti. Kripto para yatırımına ünlülerin de dahil olması ile birlikte Bitcoin fiyatındaki artış iyice yükselmiş durumda. Bilindiği üzere şu ana kadar pek çok şarkıcı, aktör, sporcu ve yatırımcı kripto paralar ile ilgili yatırım kararlarını sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle