CHZ coin’e ilgi giderek artıyor

  Kripto para piyasasında uzun bir süredir sessizliğini koruyan Chiliz (CHZ) fiyatındaki yükseliş dikkatlerden kaçmıyor. Mart ayına damgasını vuran altcoinlerden olan CHZ yatırımcılarının yüzünü güldürüyor…

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Chiliz (CHZ), rekor seviyedeki fiyat yükselişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle altcoin yatırımcılarının radarına yakalanan CHZ yükselen fiyat grafiği ile yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Mart ayında altın çağını yaşayan kripto para biriminin uzun bir süredir yükselmesi bekleniyordu.

  Son dönemde konsolidasyon sürecine girdiği görülen Chiliz (CHZ), son 1 aylık grafiğine bakıldığında yüzde bin 600 oranında kazandırmasıyla dikkat çekiyor. Altcoin piyasasında en çok kazandıran coinlerden olan CHZ fiyatındaki düzeltme de bu yüksek performansın doğal bir sonucu olarak kabul ediliyor. 

  Chiliz (CHZ) Fiyat Rekoru 

  Yatırımcılarına yüksek oranda kazandırmasıyla altcoin piyasasında adından sık sık söz ettiren Chiliz (CHZ), kripto para piyasasındaki yükseliş trendini koruyor. Aynı zamanda lider kripto para birimi olan Bitcoin karşısında da değerlenen CHZ, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak rekor kırdı. Konsolide olduktan sonra diğer taraftar tokenlarının da fiyatının yükselmesini sağlayan CHZ fiyatı yakından takip ediliyor.

  Özellikle Barcelona Fan Token, Galatasaray Fan Token ve Paris Saint Germain Fan Token bazında ciddi yükseliş yaşanması dikkatlerden kaçmadı. Fan tokenların yükseliş hareketini başlatan CHZ yatırımcıları da bu kazançlardan memnun görünüyor. Team Heretics Fan Token, mart ayının başından bu yana yüzde 425 oranında yükselişi ile yatırımcılarının yüzünü güldürdü

  Chiliz (CHZ) İlgisi Giderek Artıyor

  Kripto para veri araştırma ve analiz şirketlerinin son raporlarına göre Chiliz blockchain ağında son olarak 400 bin aktif cüzdan oluşturulduğu dikkatlerden kaçmadı. Ünlü analist Alexandre Dreyfus tarafından paylaşılan raporda, altcoin yatırımcılarının CHZ’ye yönelik ilgisinde rekor kırıldığı ortaya koyuldu. Son dönemde tüm zamanların fiyat rekorunu kırmasından sonra Chiliz (CHZ) fiyatındaki konsolidasyon sürecinin kazançları neredeyse yarıya indirdiği görüldü.

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHZ fiyatı %chiliz+try% TL. Döviz cinsinden ise %chiliz+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chiliz fiyatı 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle