Kripto Para

BTC ve Amazon hisseleri karşılaştırıldı

  SkyBridge Capital şirketinin kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Bitcoin’i Amazon şirketinin hisse senetler ile kıyaslayan ünlü isim Bitcoin’den çok büyük yükseliş beklediğini açıkladı. Bitcoin’in fiyat artışının uzun süre daha devam edeceğini açıklayan Scaramucci, piyasa değeri ile ilgili öngörülerini de paylaştı.

  Lider kripto para birimi Bitcoin uzun süredir piyasa değerini 1 trilyonun üzerinde tutmaya devam ediyor. Yatırımcıların da yeni rekor beklediği Bitcoin hakkında Anthony Scaramucci yeni yorumlarda bulundu. Son dönemlerde Bitcoin hakkında sürekli pozitif görüşlerini paylaşan ünlü isim Bitcoin’in altından çok daha iyi olacağına yönelik inancının arttığını belirtti. Ünlü isim Bitcoin’i sadece altınla değil aynı zamanda Amazon şirketinin hisse senetleri ile de kıyasladı.

  Anthony Scaramucci, geçen yıl sahibi olduğu SkyBirdge Capital şirketinin Bitcoin fonu oluşturacağını açıklamasının ardından kripto para piyasası ve Bitcoin ile daha çok ilgilenmeye başladı. Ünlü isim o dönemden bu yana Bitcoin ile ilgili yaptığı olumlu yorumlara bir yenisini daha ekledi. Bitcoin’in kurumsal benimsenmesinin çok hızlı gerçekleştiğini açıklayan Scaramucci, lider kripto para biriminin Amazon hisselerine benzediğini açıkladı.

  Scaramucci: Bitcoin’in piyasa değeri 72 trilyona ulaşacak

  Anthony Scaramucci Bitcoin ile ilgili yaptığı son açıklamada şaşırtıcı bir kıyaslama yaptı. Lider kripto para birimine olan inancı ile bilinen isim Bitcoin performansı ile Jeff Bezos’un sahibi olduğu Amazon hisseleri arasında benzerlik kurdu. Bitcoin’in yükselişini Amazon hisseleri ile eş değer olarak ele alan ünlü isim Bitcoin’in çok yüksek fiyat seviyelerini görebileceğini iddia ediyor.

  Scaramucci Bitcoin’in ortaya çıktığı 2009 yılından bu yana Amazon hisselerinin 64 kat yükseldiğini açıkladı. Amazon hisselerindeki bu yükselişi Bitcoin’e uyarlayan ünlü isim, Bitcoin’in de aynı performansı göstermesi durumunda 12 yıl içinde bir BTC fiyatının 3.7 milyon dolar olacağını açıkladı. Scaramucci yaptığı hesaplamaya göre 12 yıl sonunda Bitcoin’in piyasa değerinin de 72 trilyona ulaşacağını belirtti.

  Bitcoin’in piyasa değerinin 1 trilyonun üzerinde kalıcı olması bekleniyor

  Scramucci’nin Bitcoin performansı ile ilgili yorumlarında Amazon hisselerini temel alması şaşırtsa da Bitcoin’den beklentisi şaşkınlık yaratmadı. Kripto para piyasasındaki birçok uzman isim Bitcoin’in piyasa değerinin 1 trilyonun üzerinde kalıcı olduğunu düşünüyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle