Kriptopara

5 Uzmandan Yorumu ile KSM Coin Geleceği: KSM Coin Alınır mı?

  Uzunca bir süredir kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken ve son dönemlerde atılımları ve fiyat hareketlilikleri ile sıkça gündeme gelmeye başlayan Kusama (KSM) coin ile ilgili olarak uzman isimler yorum ve tahminlerini belirtmektedir. İleriye dönük yatırımlarında portföyünü çeşitlendirmek isteyen yatırımcıların araştırdığı KSM coin ile ilgili olarak “Gelecekte nasıl olacak ve alınır mı?” gibi soruların yanıtlarını değerlendirebilirsiniz.

  KSM Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

  Kusama bir Blockchain platformudur. Polkadot (DOT) Blockchain ağının test ağı olarak işlev gören Kusama ağının yerel token’ı ise KSM’dir. En temel anlamda Kusama, Polkadot ağında başlatılacak olan yeni uygulamaların ve blok zincirlerinin test edildiği ağdır. Polkadot ağındaki güncellemeler de piyasaya sürülmeden önce Kusama ağında test edilmektedir.

  Kusama blok zinciri ağının yerel token’ı olan KSM coin; ağın işleyişi adına stake işlemleri, ağ yönetiminde oy verme ve paralel zincirleri Kusama ağına bağlama gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Kusama ağı kendi Blockchain tabanına sahip olduğu için KSM coin de ERC-20 tabanlı bir token değildir.

  KSM Coin Geleceği Ne Olur, Alınır Mı?

  Uzmanların değerlendirmelerine ve tahminlerine bakıldığında, KSM coin almak mantıklı bir seçenek olabilir. Özellikle uzun vadeli yatırımlarda KSM coin yatırımı, yatırımcılarına ciddi oranlarda kazançlar sağlayabilir. Ancak KSM coin yatırımlarında da diğer yatırımlarda olduğu gibi piyasa trendleri ve güncel gelişmeler göz önünde bulundurulmalıdır. Her kripto para yatırımı gibi KSM coin yatırımı da risk içermektedir.

  KSM Coin Grafik Analizi

  KSM/USD paritesi grafiği üzerinden yapılan teknik analizlere bakıldığında, grafiğin analistlere göre “Güçlü al” sinyali verdiği görülmektedir. Investing ekibinin Binance verileri üzerinden yaptığı teknik grafik analizinde, hem hareketli ortalamanın hem de teknik indikatörlerin “Güçlü al” sinyali verdiği görülmektedir.

  KSM/USD grafiğine bakıldığında, ayrıca kripto paranın 3 aylık süreçte dip noktalarından sonra yukarı yönlü pikler yaptığı ve Eylül ayı ortalarında da en üst seviyelerine çıktığı görülmektedir. Bu seviye sonrasında grafiğin aşağı yönlü hareketi, KSM coin’in dalgalı fiyat hareketlerine sahip olduğuna işaret etmektedir.

  Coin Arbitrage KSM Coin Fiyat Tahmini

  Son dönemlerde, Eylül ayı ortalarında gelen yükselişler sonrası KSM coin’in düşüşler yaşayıp yatay seyirde dengede kalması dikkatleri çekti. Coin Arbitrage analist ve uzman ekibi, hem kripto paranın son dönemlerindeki hareketlerinden yola çıkarak hem de geçmiş veriler üzerinden fiyat tahminlerini paylaştı. Ekip, 2021 yıl sonu için KSM coin’de 324,004 dolar seviyesine ulaşacağını öngörmektedir. Ayrıca ekip, 1 yıllık süreç için KSM coin fiyatının 372,605 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmektedir.

  Ekip öte yandan 2022 yıl sonu için KSM coin fiyatında 602,875 dolar, 2023 yılsonunda 975,452 dolar ve 2024 yıl sonunda 1.578,28 dolar seviyesinin görüleceğini tahmin etmektedir.

  Wallet Investor KSM Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor ekibi, 1 yıllık KSM coin yatırımları için “harika bir seçenek” yorumunu yapmaktadır. KSM coin yatırımlarının “kârlı bir yatırım olabileceğini” ifade eden analist ekibi, uzun vadede KSM coin fiyatında ciddi değer artışları öngörmektedir. Ekip, 5 yıllık süreçte KSM coin’in %419,41 oranında değer kazancı yaşayacağını tahmin etmektedir.

  GOV Capital KSM Coin Fiyat Tahmini 

  GOV Capital analist ve uzman ekibi, KSM coin fiyatının önümüzdeki yıllarda katlanarak artabileceğini ifade etmektedir. KSM coin’de “olumlu” işaretler gördüğünü bildiren ekip, 1 yıllık süreçte KSM coin’in %207,414 oranında değer artışı ile 1.318 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını öngörmektedir.

  Reddit Topluluğu KSM Coin Fiyat Tahmini

  Reddit topluluğu analist ekibi, KSM coin için geleceğin “parlak” olduğunu ifade etmektedir. Ekip, 1 yıllık süreçte KSM coin’de 10 katlık bir değer artışı görülebileceğini belirtmektedir. Ekip, KSM coin yatırımları için “mükemmel bir seçenek” yorumunu yapmaktadır.

  Price Prediction Cryptocurrency Oluşumu KSM Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction kripto para tahmin ve analist ekibi de benzer şekilde KSM coin için yükselişler öngörmektedir. Ekip, projenin konsept aşamasından test aşamalarına geçişlerin, proje adına fiyat artışları ile karşılanacağını düşünmektedir. Ekibe göre KSM coin’de 515 dolarlık çok yönlü bir değer artışı görmek mümkün olacaktır.

  Sonuç

  Uzman ekiplerin, sektör yorumcularının ve analistlerin Kusama (KSM) coin ile ilgili tahminleri yukarı yönlü tahminler olarak kendisini göstermektedir. Analistlerin KSM coin’de yukarı yönlü trendin sürmesini beklemesi, KSM coin adına güven sağlamaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle