Kripto Para

Boğalar iştahlı! Stablecoin miktarı tarihi zirvede

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki değişmeler, tüm kripto para yatırımcılarının radarına takıldı. Borsalardan gelen veriler ise BTC yükselirken, stablecoin miktarının tarihin zirvesine çıktığını gösteriyor…

  Kripto para yatırımı yapan perakende veya kurumsal şirketlerin mutlaka portföylerinde yer verdikleri Bitcoin (BTC) hareketleri yakından takip ediliyor. Kripto para uzmanları ve analistler, sert düzeltme gören lider kripto para biriminin yeniden hedefine yürüdüğünü belirtiyor. Analistlerin dikkat ettiği iki gösterge, Bitcoin’in hedefine ulaşması için daha fazla güç beklenebileceğini ortaya koyuyor.

  Bitcoin fiyatında son dönemde ciddi yükseliş hamleleri ve artışlar görülüyor. Kripto para veri analiz robotlarından CryptoQuant tarafından paylaşılan veriler de yatırımcıları yakından ilgilendiriyor. Kripto para yatırımcıları, BTC hedefinin ne olduğunu merak ederken bir yandan bu yükseliş için gerekli desteğin sağlanıp sağlanmadığını araştırıyor.

  Bitcoin Boğalarının Talebi Arttı

  Geçtiğimiz dönemde dalgalı bir seyir çizen Bitcoin fiyat grafiğinde, birkaç saat içinde gerçekleşen hızlı yükselişin ardından yatırımcıların gözleri analistlere çevrildi. Kripto para uzmanları, yükseliş trendini başlatan BTC fiyatı hakkında olumlu görüşlerini paylaştı. Bitcoin bağaları, sert düzeltme hareketinde bile BTC’ye önemli bir talep göstererek fiyatın yeniden yükselmesini destekledi. 

  Bitcoin fiyatındaki iyileşme hızlı bir şekilde gerçekleşirken tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir trend çizgisi çizmeye başladı. Kripto para uzmanları yorumladıkları grafikler ile BTC’nin önümüzdeki dönemdeki hedefini belirledi. Dünyanın en büyük ödeme işlemcisi Visa’nın son duyurusunda USDC işlemlerini Ethereum ağı üzerinden başlatacağını açıklaması kripto para dünyasında büyük ses getirdi.

  CryptoQuant Verilerinde Stablecoin Oranı

  Kripto para analiz sağlayıcısı CryptoQuant, kripto para borsalarındaki toplam stablecoin miktarının son dönemde yeni bir ATH belirlediğini duyurdu. Gelen verilere göre borsalardaki stablecoin miktarı yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

  Kripto para uzmanları, bu verileri borsalarda çok sayıda kenara atılmış sermaye olduğu şeklinde yorumladı. Son gelişmelerin ışığında analistler, yükselişine devam eden Bitcoin fiyatında önemli bir satış baskısı olmadığına işaret ediyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle