Kripto Para

Dev Sponsorluk anlaşması: TFB Kripto para Dünyasına girdi!

  Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile kripto para sektörünün yerli şirketlerinden Bitci Teknoloji arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Sponsorluk anlaşmasının imza törenine ünlü isimler akın etti…

  Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen imza törenine hem spor camiasından hem de kripto para topluluğundan önemli isimler katıldı. TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Genel Sekreteri Emin Balcı hazır bulundu. Bu isimlerin yanı sıra TBF yöneticileri ve Bitci temsilcileri de sponsorluk imza törenine katılanlar arasında yer aldı.

  Kripto para sektörünün gelişmesiyle ilgili olarak önemli bir anlaşmaya imza atan taraflar, bu sponsorluk anlaşmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. İmza töreninde sponsorluk ile ilgili konuşma yapan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bitci teknoloji sponsorluğundan dolayı duyduğu heyecanı dile getirdi. 

  Bitci Sponsorluk Anlaşması

  Türkoğlu,TBF ile Bitci Teknoloji arasındaki sponsorluk anlaşmasını duyurmanın heyecanını yaşadığını söyledi. Blockchain teknolojisinin ülkemizdeki öncü firmalarından biri olan Bitci Teknoloji’yi iş ortaklarından biri yaptıklarını söyleyen TBF Başkanı şunları aktardı: “Kadın ve erkek milli takımlarımızın Avrupa Şampiyonaları’ndaki mücadelesinde Bitci, millilerimizin yanında olacak. İnanıyorum ki; milli takımlarımız hepimizi gururlandıran başarılar kazanırken Bitci Teknoloji de diğer iş ortaklarımız gibi gücümüze güç katacak.”

  Hidayet Türkoğlu ayrıca, Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan’a da Türk basketboluna duymuş oldukları güvenden dolayı bir kez daha teşekkür ettiğini söyledi. Bu sponsorluk anlaşmasının hem basketbol ve spor camiası hem de kripto para sektörüne hayırlı olmasını dileyerek sözlerini tamamladı. 

  Yerli Blockchain Teknolojilerinin Desteği

  Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan da söz konusu sponsorluk anlaşması hakkında açıklamalar yaptı. Blockchain teknolojilerini tamamen yerli imkanlarla ülkemizde geliştiren ve bu teknolojileri dünyanın dört bir yanına ihraç etmeyi başaran şirket olduklarına dikkat çekti. Basketbol Milli Takımları destekledikleri için büyük gurur ve mutluluk duyduklarını belirten Tan şunları aktardı: “Umuyoruz ki bu iş birliği, yıllardır bizlere her türlü gururu yaşatan Millilerimizin gelecekteki nice başarılarında da pay sahibi olacaktır.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle