Kripto Para

Binance listeleyeceğini duyurdu, altcoin fiyatı uçtu!

  Kripto para dünyasının işlem hacmine göre en büyük borsası Binance, yeni bir listeleme duyurusu ile gündeme geldi. QuickSwap (QUICK) kripto para birimini platforma ekleyen borsanın ardından altcoin fiyatı uçuşa geçti…

  Kripto para sektörünün en büyük borsası Binance, yeni bir altcoin listeleme duyurusu yaptı. Dev kripto para borsası, QuickSwap (QUICK) kripto para biriminin platforma ekleneceğini duyurdu. Innovation Zone platformunda listeleneceği açıklanan QUICK fiyatı, borsanın haberiyle birlikte sert yükseliş yaşadı. 

  En büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bünyesine kattığı yeni altcoin projeleri ile daha fazla kripto para yatırımcısına ulaşmak istiyor. Binance tarafından paylaşılan son gönderide QuickSwap (QUICK) kripto para biriminin Innovation Zone platformunda listeleneceği duyuruldu

  Binance Borsasından QUICK Duyurusu

  Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Binance, QuickSwap (QUICK)’i Innovation Zone platformunda listeleyecek ve QUICK/BNB, QUICK/BTC ve QUICK/BUSD işlem çiftleri için ticareti 23.07.2021 tarihinde alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlanmak için QUICK’i borsaya yatırmaya başlayabilir. QUICK için para çekme işlemleri 24.07.2021 arasında açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler.”

  QuickSwap listeleme ücreti 0 BNB olarak açıklanırken, QUICK fiyatı hızla yükselmesiyle dikkatleri çekti. Bilindiği üzere Binance borsasına ait bir platform olan Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olan ve daha yüksek riskli varlıkları alıp satabilecekleri bir ticaret bölgesidir.

  QUICK Yatırımının Risklerine Dikkat!

  Binance kripto para borsasından yapılan duyuruda QUICK kripto para biriminin piyasada nispeten yeni olduğuna ve yatırım risklerine de parantez açıldı: “QUICK, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacak. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, QUICK‘in temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle