XRP balinalarından 132 milyonluk dev hareket ve fiyata etkisi

  Son dönemin en popüler kripto para birimlerinin başında gelen XRP fiyatını yükseltmeye devam ediyor. XRP piyasasında yatırımcıların dikkatini çeken bir başka gelişme de borsalardaki balina hareketleri oldu…

  Kripto para balinaları, cüzdanlarındaki yüklü miktarda kripto para varlıkları taşımasıyla perakende yatırımcılarının da ilgisini çekiyor. Çok yüksek miktarda kripto para taşıyan cüzdanlara verilen isim olan balinalar, dev çaplı kripto para transferleri ile gündeme geliyor. Geçtiğimiz dönemde kripto para piyasasında önemli bir yükseliş ivmesi başlatan XRP yatırımcıları da borsalardaki balina hareketlerini inceliyor. 

  Son dönemde ciddi bir oranda değer artışı yakalayarak yatırımcılarının yüzünü güldüren XRP kripto para birimi hareketine devam ediyor. Piyasada bu işlemler yapılırken kripto para borsalarındaki XRP balinalarının hareketleri de dikkatlerden kaçmadı. Kripto para borsalarında yaşanan dev hareketlilikleri izleyen Whale Alert botu son raporunda XRP yatırımcılarını radarına aldı.

  132 Milyonluk XRP Transferi 

  Popüler kripto para borsalarındaki hareketlilikleri tespit edip raporlayan Whale Alert botu, son raporunda XRP yatırımcılarının dikkatini çekti. Raporda borsadaki cüzdanlar arasında 132 milyon adet XRP kripto para biriminin transfer edildiği aktarıldı. Bu XRP’ler açıklanan verilere göre Coinbase, Huobi, Bittrex ve Kraken borsaları arasında hareket ettirildi. 

  Kripto para dünyasının en popüler borsaları arasında yer alan Coinbase, Huobi, Bittrex ve Kraken üzerindeki XRP transferi yatırımcıların dikkatinden kaçmadı. Öte yandan bu platformların her birinde XRP ticaretinin hala askıya alınmış olması da perakende yatırımcının kafasında soru işareti yarattı. Hatırlanacağı üzere SEC tarafından Ripple davası başlatıldığında bu borsalar XRP alım satım işlemlerini askıya almıştı.

  XRP Yükselişine Devam Edecek Mi?

  Kripto para piyasasında özellikle altcoin yatırımcılarının gözde dijital varlıklarından biri de son dönemde XRP oldu. XRP balinalarının transfer işlemlerini gerçekleştirirken XRP fiyatının da yükselmesi dikkat çekti. XRP fiyatında özellikle Ripple şirketinin SEC ile devam eden dava sürecinde başarılı sonuçlar alması yükseliş ivmesini tetikledi. Uzmanlar, XRP fiyatındaki yükselişin önümüzdeki süreçte devam edebileceğini söylüyor. 

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle