Kripto Para

Binance bu altcoini listeledi! Fiyat uçuşa geçti

  Dev kripto para borası Binance kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir listeleme duyurusu geldi. Binance kullanıcıları Magic (MAGIC) coin alım satım işlemlerine başlarken, altcoin fiyatında ciddi bir yükseliş hareketi takip edildi…

  İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni bir coin listeleme haberi ile gündeme geldi. Binance İnovasyon bölümünde listelenecek olan altcoin Magic (MAGIC) olarak açıklandı. Bugün yapılan listelemeyle birlikte kripto para kullanıcıları bazı işlem çiftlerinde MAGIC coin alım satımı yapabilecek. 

  Türkiye’deki yerli kripto para yatırımcılarının da kullandığı Binance listeleme yapmaya devam ediyor. Son duyuru ile birlikte Binance kullanıcıları Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT) ile MAGIC’i alıp satacak. Dev kripto para borsasının kullanıcıları ayrıca ticarete hazırlanmak için İnovasyon platformuna MAGIC yatırmaya başlayabilecek. MAGIC coin para çekme işlemleri ise yarın TSİ 11’de hizmete açılacak. 

  Binance’te Listelenen MAGIC Nedir?

  Yerli kripto para yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan Binance duyurusu MAGIC coini gündeme taşıdı. Bu altcoinin projesi olan Magic, Arbitrum’da bir oyun altyapısı ve ekosistem projesi olan Treasure ile bağlantısıyla biliniyor. MAGIC coin dışında oyunda Bridgeworld, The Beacon ve Trove gibi ürünlerin olması dikkat çekiyor. 

  MAGIC coin, yatırımcıların NFT işlemlerinde, staking’te, yönetişim ve diğer oyun işlevlerinde kullanabilecekleri bir yardımcı program tokendir. Binance borsasına ait İnovasyon bölgesi, kullanıcıların diğer tokenlerden daha yüksek volatiliteye sahip olması yeni projeleri alıp satabileceği bir platform olarak kullanılıyor. Binance İnovasyon bölgesi daha yüksek riskli yeni projelerin ilk listelendiği yer olmasıyla günlük trade yapanlar için de fırsatlar sunuyor. 

  MAGIC Coin Fiyatı Uçuşa Geçti 

  Yüksek volatiliteye sahip varlıkların listelendiği Binance İnovasyon bölgesi, MAGIC coin işlemlerini başlattı. Buna göre yeni çapraz marjin çiftleri MAGIC/BUSD, MAGIC/USDT olurken yeni izole marjin çiftleri de yatırımcıların dikkatini çekti. Binance duyurusundan kısa bir süre sonra MAGIC coin fiyatı yüzde 66 oranında değer kazanarak 0.846 dolara kadar yükseldi. Daha sonra bir miktar gerileyen MAGIC coin fiyatında yüksek volatilite devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle