Bholdus (BHO) Coin Nedir? BHO Token Nasıl Alınır?

  Özellikle NFT platformları ile yakından ilgilenen kripto para yatırımcılarının merak ettiği Bholdus (BHO) coin son dönemde başarılı bir performans göstermektedir. Bu yazımızda BHO coin nedir, nasıl alınır ve avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

  Bholdus (BHO) Coin Nedir?

  Bholdus projesi, merkezi olmayan finansal (DeFi) uygulamalara ve değiştirilemez tokenlere (NFT'ler) adanmış Substrate çerçevesine dayalı çok zincirli bir platformdur. Bholdus platformu, saniyede 10.000 işleme kadar yüksek işlem hızı sağlayarak finansal riskleri en aza indirir ve Güneydoğu Asya'da KOBİ finansman çözümleri sunmaktadır. Platformun yerel kripto para birimi BHO coindir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Bholdus projesinin temel amacı, en düşük maliyet, yüksek güvenlik ve benzersiz işlem hacmi ile blok zinciri kullanarak kripto alanını nitelikli gerçek dünya varlıklarıyla birleştirmektir. Bholdus aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmeler için ipotek kredileri sağlayan, blockchain ve NFT protokollerini kullanarak finansal türev problemlerini çözen bir platformdur. Bholdus projesinin Whitepaper’ı ve detayları hakkındaki bilgileri şuradaki kaynaktan inceleyebilirsiniz. 

  BHO Coin Yorumları

  BHO coin, Bholdus sisteminin borç verme ağına erişim sağlamanın yanı sıra bir değer ve gelir getiren varlık deposu olarak kullanılmaktadır. Kripto para uzmanlarına göre özellikle NFT sektörüne yönelik bir proje olması sebebiyle BHO coin yatırımı dikkat çekicidir. Ayrıca Bholdus projesi, düşük işlem ücretleri ve yüksek işlem hızı, saniyeler içinde minimum aktarım/alma ile yerel sabit paralar sunması nedeniyle popülerlik kazanmaktadır. 

  BHO Coin Geleceği 

  Substrate çerçevesini kullanan Bholdus zinciri, ölçeklenebilirliğini parachain aracılığıyla devralarak işlemin verimliliğini artırmaktadır. Bu nedenle kripto para uzmanları tarafından da gelecek vaat eden coinler arasında gösterilmektedir. Gamefi ve metaverse ile ilgili işletmeler gibi kripto projeleri, kripto alanındaki farklı finansal hizmetlere sınırsız erişim imkanı sunduğu için gelecekte BHO coin fiyatında yüksek değerlemeler görülebilir. 

  Bholdus (BHO) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Bholdus (BHO) Token satın almak için öncelikle listeleme yapan PancakeSwap (V2), MEXC gibi kripto para borsalarından birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: Borsada ücretsiz hesap açın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transferi yapın.
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra kripto para borsasının satın alma menüsünü kullanarak BHO Token'ı seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: Hesabınızdaki BHO Token'ları borsada veya soğuk cüzdanlarda saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Bholdus (BHO) Token avantajları şunlardır:

  • BHO için likidite oluşturarak Bholdus'taki havuzlarda farming katılabilirsiniz. Kazanılan BHO miktarı sağlanan likidite miktarı (LP) ile orantılı olacaktır.
  • BHO coin sahipleri, projenin yönetiminde oy kullanma, oy kullanma hakkına sahiptir.
  • Ağ işlem ücreti, akıllı sözleşmeler oluştururken gaz ölçümü gwei desteği.
  • BHO coin, Bholdus Kredisinde de kullanılan kredilerde, yüzde 50'si kullanıcılara gönderilir (indirim) kalan deflasyon için yakılır.
  • Bholdus'un LaunchPad başlatıcısındaki diğer yeni projelere katılma fırsatı sunar. 

  Dezavantajları Neler?

  Bholdus (BHO) Token dezavantajları şunlardır:

  • NFT sektörüne olan ilginin azalması durumunda BHO coin fiyatında da sert düzeltmeler görülebilir. 
  • BHO coin diğer kripto paralar gibi yüksek volatiliteye sahip olduğu için riskli bir yatırım tercihidir. 

  Sonuç Olarak

  Bholdus projesi, merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT) için özel bir blok zinciridir. Bholdus platformu, saniyede 10 bin işleme kadar yüksek işlem hızı sağlayarak finansal riskleri en aza indirirken BHO coin kullanmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle