Kripto Para

Huobi borsası madencilik platformu başlatıyor!

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Huobi Global, madencilik sektörüne de elini attı. Dev borsa, Primepool adı verilen madencilik havuzu başlatarak kullanıcılara yeni listelenen projeleri geliştirmeleri konusunda destek verecek…

  Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Huobi Global kripto para borsası, madencilik havuzu başlatmak için harekete geçti. Kripto para basınında geniş yankı bulan habere göre Primepool adı verilen madencilik havuzu, borsa kullanıcılarına pek çok avantaj sunacak.

  Borsada yeni listelenen kripto para projelerinin ekolojik gelişimine ayak uydurmak isteyen kullanıcılar, Primepool sayesinde bu hedeflerine ulaşabilecek. Primepool, Huobi borsasında mevcut olan “Yeni Varlıklar” ve “DeFi Madenciliği” alanlarından geliştirildi.

  Primepool Madencilik Havuzu Başlatıldı

  Huobi Global kripto para borsasını kullanan yatırımcılar, varlık kilitleme faaliyetlerine katılmak için Primepool madencilik havuzunu kullanabilecekler. Bu sayede borsa kullanıcılarının varlıkları stake ederek ödüller kazanması mümkün olabilecek. Bu gelişmeler Huobi kullanıcılarında büyük bir heyecan yarattı. 

  Huobi Group Küresel Pazarlar Başkan Yardımcısı Ciara Sun, popüler kripto para borsasının bu yönde attığı adımla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Güvenli bir madencilik platformu olarak Primepool, madencilik yapılması için minimum limiti oldukça düşükte tutuyoruz ve yeni yatırımcılar düşük bakiyeleri ile kolaylıkla madencilik yapabiliyor.”

  Küçük Yatırımcılar İçin Avantajlı

  Son yıllarda kripto para piyasasında pek çok premium projenin ortaya çıktığı fakat bunların önemli bir kısmının ne yazık ki yatırımcılara erişemediği biliniyor. Huobi borsası, Primepool madencilik havuzu sayesinde pazarın sadece büyük yatırım bütçeleri olan yatırımcılar için olmadığını gözler önüne sermeyi hedefliyor.

  Özellikle kripto para piyasasındaki küçük yatırımcılar için pek çok avantaj içeren Primepool sağlam bir ekosistem oluşturmaya yardımcı olmanın yanı sıra kripto alanında kapsayıcılığı da arttıracak. Ciara Sun, küçük yatırımcılar için açılan bu fırsatı vurgulamak için DeFine’ı, Primepool’da listelenen ilk projeler olarak duyurdu

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle