Başarılı analist: BTC Fiyatında 200 Bin Dolar Mümkün

  Kripto para dünyasının en popüler analistlerinden Peter Brandt, son açıklamaları ile yine gündem oldu. Bitcoin topluluğunun yakından takip ettiği analist, başarılı tahminleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor…

  Bitcoin destekçisi olarak da bilinen efsanevi analist Peter Brandt, başarılı tahminlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Daha önceki açıklamalarında Bitcoin boğa rallisinin 2013 ve 2017 yıllarındaki performansını doğru tahmin eden ünlü analist, bu paylaşımlarına yenisini ekledi. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistin son açıklamaları dikkatlerden kaçmadı.

  Başarılı analist Peter Brandt, 2018 yılında başlayan ve neredeyse 2 yıl kadar süren BTC ayı piyasası tahminini de başarılı bir şekilde söylemişti. Bu sayede binlerce takipçisini zarar etmekten kurtaran Brandt’e pek çok kripto para kullanıcısı sonuna kadar güveniyor. Ünlü ismin son Bitcoin fiyatı tahmini de bu yüzden kripto para topluluğunda önem taşıyor.

  Bitcoin Fiyatında Yüzde 260 Yükseliş Beklentisi

  Hem boğa rallilerini hem de ayı piyasasını başarılı şekilde tahmin eden Peter Brandt, son açıklamasında Bitcoin fiyatındaki yükseliş beklentisini dile getirdi. Ünlü ismin analizlerine göre BTC fiyatındaki yükselişin önümüzdeki günlerde de devam edeceği anlaşılıyor. Kripto para basınına konuşan Peter Brandt, Bitcoin fiyatının mevcut seviyesinden yükselişini sürdüreceği vurgusunu yaptı.

  BTC fiyatında yüzde 260 oranında bir yükselişin yaşanabileceğine dikkat çeken Peter Brandt, logaritmik grafik paylaşımı ile bu tahminini destekledi. Uzman analistin bu paylaşımı, kısa sürede kripto para topluluğunun ana gündem maddesi haline geldi. BTC fiyatı, söz konusu logaritmik grafiğe göre asıl büyük hareketini henüz gerçekleştirmedi.

  “BTC Fiyatında 200 Bin Dolar Üzeri Mümkün”

  Popüler analist Peter Brandt, Bitcoin’in bu yılki fiyat yükselişinin eşi benzeri görülmeyen bir şekilde yaşanacağını söylüyor: “Bence şu an Bitcoin’in 2017 yılında birkaç ay yerinde sayıp en büyük yükselişini yaptığı orta noktadayız. Eğer bu doğruysa Bitcoin fiyatının 200 bin dolar üzerine çıkması mümkün olabilir.”

  Kısa zaman diliminde BTC fiyatında üç kere parabolik yükseliş meydana geldiğini söyleyen ünlü analist, 10 yıllık süre içinde bunun bir ilk olduğuna dikkat çekti. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle