Kripto Para

Bankacılık uygulaması Revolut listelediği altcoinleri açıkladı

  Londra merkezli ünlü dijital bankacılık uygulaması Revolut, yeni bir listeleme açıklamasında bulundu. Popüler uygulama 2021 yılı için 11 tane yeni altcoin listeledi. Revolut’un listelediği çok sayıda altcoin kullanıcılarını sevindirdi.

  Kripto para piyasasının altın yılı olarak görülen 2021 yılında piyasa gelişmeler devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in yanı sıra altcoinlerin de çok fazla ilgi görmeye başladığı bu yıl için yeni bir listeleme açıklaması geldi. Popüler kripto para bankacılık uygulaması Revolut, 11 yeni altcoin listelediğini açıkladı. Platformun listelediği yeni altcoinler ise  Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid ve The Graph olarak açıklandı.

  Revolut söz konusu listeleme ile ilgili yaptığı açıklamada 2021 yılında Bitcoin ve diğer kripto paralara yükselen talebe dikkat çekti. Kullanıcılarının yeni altcoin taleplerinde bulunduğunu bu nedenle birçok altcoini listeleme kararı aldıklarının belirtildiği açıklamada 2021 yılının kripto para piyasası için kritik bir yıl olduğuna da dikkat çekildi.

  Revolut açıklamasında kripto para yatırımlarının risklerine dikkat çekti

  Dijital bankacılık uygulaması Revolut listelediği 11 altcoin ile ilgili yaptığı açıklamada Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği müşterilerinin bu yeni altcoinler ile işlem yapabileceğini belirtti. Yoğu  talep üzerine platformda listelenen altcoin sayısının arttırıldığının belirtildiği açıklamada kripto para yatırımlarının risklerine de değinildi.

  Uygulama söz konusu açıklamada kripto para yatırımlarının arttığını ve altcoin talebinin yükseldiğini bununla beraber bu yatırımların herkes için uygun olmadığını açıkladı. Kripto para yatırımlarının yüksek risk barındırdığı açıklandı. Kripto para fiyatlarının çok değişken olduğunun hatırlatıldığı açıklamada alım ve satım işlemlerinin risklerine karşı dikkat edilmesi gerektiği de belirtildi.

  Uygulamada listelenen toplam altcoin sayısı 21’e yükseldi

  Popüler uygulama Revolut yeni listelediği altcoinlerle dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı yeni listeleme açıklamasından önce bünyesinde sadece 10 altcoin ile işleme izin veren platform artık 21 altcoini bünyesinde bulunduruyor. Bankacılık uygulamasının yeni listelediği altcoinler kullanıcıları mutlu ederken, aynı zamanda risklerle ilgili yapılan açıklama da dikkat çekti, yatırımcıların koşullarına uygun yatırımları tercih etmeye çalışıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle