Balinalar BNB topluyor! Peki ama neden?

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönemden geçilirken Binance Coin (BNB) tüm zamanların en yüksek rekorunu tazeledi. Kripto para uzmanları, BNB toplamaya devam eden balinaların fiyatın yükseleceğine inancının tam olduğunu söyledi…

  Kripto para dünyasının işlem hacmine göre en büyük kripto para borsası olan Binance yerel tokenı, altcoin yatırımcılarından büyük ilgi görüyor. Son dönemde talebi artan BNB, sadece perakende yatırımcılardan değil aynı zamanda kurumsal devlerden de yoğun şekilde ilgi toplamayı başardı.

  Borsalardan gelen son verilere göre Binance tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu tazeledi.  BNB fiyatında ATH görülmesi, altcoin yatırımcılarını memnun ederken, kripto para analistlerinin de dikkatini çekti. BNB fiyatının tarihi fiyat seviyesine çıkmasının sebeplerinden biri de Binance tarafından yazın NFT’ler için kendi pazarını başlatma açıklaması oldu. 

  Binance Coin Fiyatındaki Yükseliş Trendi Devam Edebilir

  Kripto para kullanıcıları, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde gerçekleştirilecek işlemlerde NFT’leri sorunsuz bir şekilde yapabilir, isterlerse alım ve satım işlemleri gerçekleştirebilirler. Bu avantajlar, BSC’yi ikinci en büyük Blockchain ile kıyaslanamayacak kadar düşük ücretlerle merkezi olmayan finans uygulamaları için Ethereum ağının en büyük rakibi yapıyor. 

  BNB piyasa değeri son rallinin ardından yükseldi ve XRP’nin yerini alarak en yüksek piyasa değerine sahip 3. kripto para birimi olmasını destekledi. Kripto para dünyasının popüler analistlerinden biri olan Selena, Binance Coin yükseliş trendini sürdüreceğini düşünüyor. Ünlü analiste göre, BNB yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerini hedeflemek için ralliyi devam ettirebilir. 

  Binance Coin Talebi Neden Arttı?

  Son dönemde ciddi oranda bir yükseliş kaydeden Binance Coin, Bitcoin ve Ethereum’un hemen arkasında yer alarak başarılı bir performans çizmeye devam ediyor. Uzmanlar BNB’e için artan talebin Binance Smart Chain’in (BSC) yükselen başarısından kaynaklandığını vurguluyor. BSC işlem hacminin rakibi Ethereum ağındaki işlemleri aşması, spekülatörlerin bu protokolün dünyanın birincil ödeme katmanı olacağını iddia etmelerine yol açtı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle