Analist Poppe yükseliş beklenen 4 altcoini yorumladı

  Kripto para piyasasının en tecrübeli analistlerinden Michael van de Poppe, yükseliş beklediği 4 altcoin için fiyat değerlendirmesi yaptı. Altcoin topluluğu tarafından yakından takip edilen analist önemli tavsiyelerde bulundu…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki toparlanma belirtileri devam ederken, altcoin yatırımcıları da piyasadaki olumlu havadan memnun kaldı. BTC fiyatının 40 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmasından sonra özellikle popüler altcoin fiyatlarında da hızlı toparlanma işaretleri görüldü. Kripto para piyasasında yeşile dönen projeler arasında bazı altcoinler ise öne çıkmaya başladı. 

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden Michael van de Poppe, yeni paylaşımıyla da dikkat çekti. Amsterdam borsasında tam zamanlı trader olan analist, yakın zamanda fiyatında çok ciddi yükselişler beklediği 4 altcoin projesini takipçilerine duyurdu. Analiste göre önümüzdeki dönemde Cardano (ADA) ile birlikte 3 altcoin fiyatında ezber bozan yükselişler görülebilir.

  Yakın Zamanda Uçuşa Geçecek Altcoinler

  Cardano fiyatının BTC karşısında kritik desteğe tutunduğunu dile getiren popüler analist, trend hareketlerini gösteren bir grafik paylaştı. Kritik seviyelerin aşılması durumunda Cardano fiyatında yükseliş trendinin başlamasını bekleyen analist, ADA/BTC paritesinde 4.500 seviyesine dikkat çekti

  Deneyimli analist Poppe, Basic Attention Coin (BAT) fiyatına vurgu yaptı. Bitcoin karşısında yükselişe geçmesini beklediği BAT için "iyi yolda" yorumunu yapan Poppe, BAT/BTC paritesini de yorumladı. Analist beklentilerinin gerçekleşmesi durumunda paritede 2.500 satoshi değerine kadar yükseliş yaşanabileceğini söyledi. 

  BTC’ye Karşı Güçlenen Altcoinler

  Popüler kripto para analistinin dikkat çektiği diğer altcoin ise merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamalarına yönelik bir blockchain platformu olan Algroand (ALGO) oldu. Deneyimli analist, ALGO/BTC paritesi güçlü bir yükseliş trendi içinde yer aldığını söyleyerek önümüzdeki dönemde fiyatının artacağını belirtti.

  Michael van de Poppe son olarak çapraz zincir protokolü Band Network (BAND) fiyatına da dikkat çekti. Bitcoin’e karşı güçlü bir direnç ile mücadele yaşandığını kaydeden tecrübeli yatırımcıya göre BAND bu direnci kırarsa sıra dışı bir yükseliş yaşayacak. Michael van de Poppe tarafından paylaşılan bu gönderi altcoin yatırımcılarının yoğun ilgisini çekti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle