Wing Token Nedir? Wing Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda kripto para yatırımlarında özellikle faiz kazancı elde etme amacı olanların yakın takibindeki Wing Coin hakkında bilgileri sunacağız. Wing Coin nedir, nereden, nasıl alınır, geleceğe ilişkin fiyat tahmini, avantajları, dezavantajları, projesinin amacı nedir sorularına cevap bulmaya çalışacağız. 

  Wing Token Nedir?

  Wing Token, zincirler arası borç verme platformu Wing’in kripto para birimidir. DeFi ürünleri arasındaki zincirler arası etkileşimi sağlayan Wing platformunda, yönetişim için oy Wing Token ile verilir. Wing Token sahiplerine ağ içinde kredi verme ve kredileri geliştirme imkanlarını sunar. Kredi geliştirme üzerinden yeni Wing Token kazanılır. Wing Token, aynı zamanda ağa faydalı görüşlerin sunulabildiği WingDAO’ya da katılma hakkı veren bir token’dır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Wing Token projesinin amacı DeFi temelli bir platformda güvenli faiz kazancı elde edebilmeyi mümkün kılmak, merkeziyetsiz finansal işlemlere daha fazla topluluğu çekmektir. Proje, yatırımcılarını ağa katkı sağlayabilecek olan finansal hizmet paketlerini geliştirmeye ve önerileri tartışmaya sunmaya teşvik eder. Gerekli teşvikleri Wing DAO’ya katılan kullanıcılara verir. Proje aynı zamanda önemli ortaklıklar ile değerlenebilmeyi amaçlar. Bu yüzden DEFI PULSE, PolyNetwork, SushiSwap, ICHI, Miror markaları ile ortaklık sağlamıştır. Proje hakkında diğer bilgileri, https://wing.finance/Wing_whitepaper.pdf adresindeki Whitepaper sayfasından öğrenebilirsiniz.

  Wing Coin Yorum

  Wing Coin hakkında yorum yapan yatırımcılar, Wing Coin projesinin teşviklerinden söz ediyorlar. Yatırımcılar, WING tokenlarının sabit sürümlerinin, Wing platformundaki DeFi ürünlerine işlem hacimlerine göre dağıtıldığını belirtmişler. Bu sayede borçlular, alacaklılar, garantörler mevcut tahsis kuralları içinde mevduat sağlayabiliyorlar. 

  Wing Coin Geleceği

  Wing Coin geleceğine yönelik fikir sunan analistler, Wing Coin’in 2021 yılı tamamlanmadan değer kazanımı yapabileceğini tahmin ediyorlar. Analistler, 2021 senesi Eylül ayı ardından Wing Coin’in 25 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini açıkladılar. Analistlerin tahminlerine göre 2022 senesinde 40 dolarlık fiyat ikinci yarı içinde tabloya gelebilir.  

  Wing Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 Wing fiyatı %wing-finance+try% TL. Döviz cinsinden ise %wing-finance+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Wing 24 saatte %wing-finance+yuzde%.

  Wing Coin Nereden Alınır?

  Wing Coin alma imkanı bulunan yerler, Binance, Gate.io, OKEx, OpenOcean, Hoo, Hotbit, CoinDCX gibi işlem hacmi geniş kripto para borsalarıdır. İnternetten erişimin rahatlıkla sağlandığı ilgili borsa platformlarında hesap açan ve bakiyesi olanlar, Wing Token alımı gerçekleştirebilirler.

  Wing Coin Nasıl Alınır?

  Wing Coin almak için izlenmesi gereken aşamalar:

  • 1. Adım: Wing Coin’in alınabildiği Binance, Gate.io, OKEx, OpenOcean borsalarından seçilene erişilir.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsanın ana sayfasındaki hesap açma menüsüne girip, gelen KYC işlem adımları tamamlanarak hesap oluşturulur.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma sekmesine giriş ardından para transferi yapılır.
  • 4. Adım: Hesapta bakiyenin oluşturulması ardından borsadan Wing Coin paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına gidilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma bölümündeki güncel fiyattan veya girilen daha uygun bir fiyattan Wing Coin satın alma emri tanımlanır.
  • 6. Adım: Satın alınan ve sanal cüzdana gelen Wing Coin’ler burada veya güvenlik açısından daha yüksek performansa sahip donanım cüzdanda saklanabilir.

  Tüm aşamaların doğru izlenmesi sonunda satın alma tamamlanır. 

  Avantajları Neler?

  Wing Coin avantajları şu şekildedir:

  • Faiz Kazancı: Wing Coin sahipleri, Wing platformundan kripto para kredisine ihtiyacı olanlara kredi verebilirler. Borçlarının geri ödemelerini faizli şekilde temin ederler. 
  • Ödüller: Wing Coin ile merkeziyetsiz işlem yapan veya kredi veren kullanıcılar, ağda dağıtılan ödüllerden ve teşvikten periyodik olarak yararlanırlar.
  • Hız: Wing Coin sahipleri, kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transferi en hızlı şekilde yapar, takasta erken onayı alırlar.

  Dezavantajları Ne?

  Wing Coin dezavantajları şunlardır:

  • Garantörleri Hedefleme: Wing Coin projesi kredi veren yani garantör konumunda olan yatırımcılara kredi alanlardan daha fazla imkan sunar. Geniş bakiye sahibi garantörler teşvik ve ödüllerden en yüksek düzeyde yararlanırlar.
  • Saldırı Riski: Wing Coin borsaların sanal cüzdanlarında saklanırken borsada bir saldırı oluşması halinde, Wing Coin bakiyesi riske girebilir. Bu gibi bir riski önlemek için çevrimdışı donanım cüzdanda Wing Coin saklanması tercih edilir.

  Sonuç

  Wing Coin, Defi ekosisteminde yer alan kredi verme platformu Wing’in kripto para birimidir. İşlem hacmi geniş kripto para borsalarından satın alınabilir. Analistlerce, merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan Wing Coin’in 2021’de fiyat artışına gidebileceği tahmin ediliyor. Binance Launchpool’da listelenerek pek çok yatırımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gelecekte daha etkili bir hacim ve fiyata sahip olacağı düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle