Kripto Para

10 dakikada 2 milyon dolarlık NFT satışı yapıldı

  Konsept tasarımcısı ve sanat yönetmeni Ben Mauro’nun Evolution NFT serisi, toplulukta büyük ilgi gördü. Satışa sunulan tüm kart paketleri sadece 10 dakika içinde tükenmesiyle dikkat çekti…

  Kripto para konsept tasarımcısı Ben Mauro’nun elinden çıkan Evolution serisi, Flow’un NFT platformu olan VIV3 üzerinden satışa çıkartıldı. Bu duyurunun yapılmasından sonra kripto para topluluğunda büyük bir heyecan yaşandığı görüldü. Satışa çıkartılan tüm kart paketleri, VIV3 platformunda sadece 10 dakika içinde tamamen satılarak tüketildi.

  Evolution serisi içinde daha nadir bulunan Legendary ve Rare kart paketleri de saniyeler içinde satılmasıyla dikkat çekti. Bunun yanı sıra Common adı ile adlandırılan standart paketin satışında tamamen tükenmesi de yaklaşık 10 dakikayı buldu. Toplamda 10 dakikalık kısa bir süre içinde platform üzerinden 2 milyon dolarlık NFT satışı yapıldığı açıklandı.

  NFT Ürünlerine Olan İlgi Artıyor

  Kripto para sektöründe büyük ilgi gören NFT ürünlerine duyulan alaka her geçen gün artış gösteriyor. Bunun son göstergesi olarak Ben Mauro’nun Evolution NFT serisinin çok kısa sürede satılıp tükenmesi öne sürüldü. Kripto para uzmanları, kripto para kullanıcılarının NFT tokenlara büyük ilgi duyduğunu sık sık vurguluyor.

  Konsept tasarımcısı ve sanat yönetmeni Ben Mauro’nun Evolution NFT serisine de büyük ilgi gösterildi. Sanatçının hazırladığı koleksiyonda nadir bulunan kart paketleri sadece saniyeler içinde satıldı. Bu satıştan elde edilen toplam gelir tutarının da 2 milyon doların biraz üzerinde olduğu açıklandı.

  Evolution Serisine Büyük İlgi

  Konsept tasarımcısı ve sanat yönetmeni Ben Mauro’nun Evolution serisi 10 yıldır süren yapım aşaması ile dikkat çekiyordu. Ünlü sanatçı Mauro, oyun ve film sektöründe 12 yıldan daha fazla süredir devam eden çalışmaları ile geniş bir hayran kitlesi edinmesiyle tanınıyor. Call of Duty, Halo, Metal Gear Solid, ELYSIUM, Chappie, The Hobbit Trilogy gibi projelerde sanatçının imzası bulunuyor. Ayrıca The Amazing Spiderman 2, Man of Steel ve daha birçok projede de işlerinin olduğu biliniyor. Evolution NFT’leri, Mauro’nun VIV3’deki sayısı sınırlı olan ilk koleksiyon ürünleri olduğu için çok kısa sürede tükendi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle