Kripto Para

ZKSwap borsasından kullanıcılarına yeni airdrop müjdesi

  Ethereum tabanlı ZKSwap merkeziyetsiz borsası, kullanıcılarına yeni bir airdrop müjdesi verdi. Yapılan paylaşımda 19 Şubat ile 4 Mart tarihleri arasında 1 milyon ZKS token dağıtılacağı duyuruldu…

  Kripto para dünyasının parlayan yıldızlarından biri haline gelen ZKSwap, kullanıcılarına airdrop duyurusu yapmasıyla gündeme geldi. Edinilen bilgilere göre 19 Şubat tarihinde başlayan airdrop etkinliği 4 Mart tarihine kadar devam edecek. Ethereum tabanlı merkeziyetsiz borsa ZKSwap, 1 milyon ZKS token dağıtacağını duyurduktan sonra yoğun ilgi gördü.

  Airdrop müjdesinin ardından ZKSwap merkeziyetsiz borsasında son 48 saat içinde kullanıcı sayısı 60 katına çıktı. Airdrop etkinliği kapsamında borsaya kilitlenen varlıkların toplam değeri ise 100 milyon doları aştı. ZKSwap merkeziyetsiz borsasının airdrop etkinliği kripto para topluluğunun gündemindeki yerini koruyor.

  Gas Ücreti Olmadan Airdrop Fırsatı

  Yaklaşık 2 hafta sürecek olan ZKSwap airdrop etkinliğinde snapshot işlemleri pek çok etkinlikte olduğu gibi rastgele yapılacak. Bu airdrop kapsamında dağıtılacak ZKS tokenları kazanmak için gerekli kriterler de resmi internet sitesinden duyuruldu. Buna göre kullanıcıların hesapta 500 USDT tutması, ZKSwap Layer 2 hesabıyla en az 1 transfer ve swap işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor.

  Ayrıca ZKSwap borsasının desteklediği ERC-20 tokenlarından herhangi biri, iki haftalık süreçte Layer 2 hesabına yatırılmadan airdrop etkinliğine katılım yapılamıyor. Borsa kullanıcıları bu etkinlik kapsamında Layer 2 hesabıyla yapacakları işlemlerde gas ücreti ödemeyecekler. ZKSwap borsası, bunu yaparak kullanıcıların gas ücreti olmadan işlem yapma avantajını kullanmalarını hedefliyor.

  ZKS Airdrop Detayları

  Etkinlik kapsamında ödüller, kullanıcıların hesaplarında bulunan varlıkların mevcut değerlerine göre belirlenecek. Bu hesaplar airdrop programı için 1-50, 51-100 ve 100’ün üzeri şeklinde kategorilere ayrılacak. Ödüller, en çok varlık bulunduran hesaplara göre sıralanacak.

  Açıklanan detaylara göre kullanıcı hesapların ilk 50’ye girmesi için belirlenen şartları yerine getirmesi ve hesabına varlık transfer etmesi gerekiyor. Bu kategorideki hesaplara ayrılan toplam ZKS miktarı 500 bin olarak belirlendi. Öte yandan tüm şartları yerine getiren ve 100’ün üzerine konumlanan kullanıcılara 250 bin ZKS’lik ödül verilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle