Kripto Para

Yerli kripto para SHDCash büyümeye devam ediyor!

  2021 yılı başında kripto para piyasasına giriş yapan SHDCash, ilk yerli kripto para projesi olarak dikkat çekiyor. SHDCash henüz yeni olmasına rağmen adını güvenilir ve değer kazanabilir projeler arasına yazdırdı…

  Bitcoin’in son 12 aylık performansının çok yüksek olması, hem bireysel yatırımcıları hem de kurumsal şirketleri kripto para yatırımına yöneltti. Özellikle ABD Merkez Bankası (FED) başta olmak üzere pek çok ülkenin merkez bankasının para basmaya hız vermesi, yatırımcıları enflasyona karşı harekete geçirdi. Yatırımlarını korumak isteyenler, arzı kısıtlı olan varlıklara yoğun talep göstermeye devam ediyor.

  ABD’nin teşvik paketlerinde durmaksızın yenilerini gündeme almasının ardından enflasyona karşı korunma hedefini taşıyan kurumsal ve perakende yatırımcılar Bitcoin’e ilgi duymaya başladı. Bitcoin ve diğer kripto paralara yatırımlar giderek artarken, pandemi kapanması sebebi ile ekonomik sıkıntı yaşayanlar da bu sayede kazanç elde etmeyi başardı. 

  SHDCash Kripto Para Piyasasında İlerliyor

  2021 yılının Ocak ayında kripto para piyasasına giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken SHDCash, piyasada ilk Türk projesi olarak biliniyor. Yol haritasına ve planlarına sadık kalan SHDCash, kısa sürede ismini güvenilir ve ileride değer kazanabilecek kripto para projeleri listesinde yer almayı başarıdı.

  SHDCash kripto para birimi TRC20 altyapısı üzerinden hizmet veriyor. Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi SHDCash arzı da sınırlı olup 500 milyon adet olarak açıklandı. Kripto para borsalarında listelenmeden önce 300 milyon satış hedefinin yüzde 40’ına 10 gün gibi kısa sürede ulaşmayı başaran SHDCash dikkat çekti. 

  Önde Gelen Kripto Para Borsalarında Listeleniyor

  Kripto para dünyasının en popüler ve yoğun kullanılan borsaları olmasa da önde gelen kripto para borsalarında listelenmeye başlayan SHDCash yoluna emin adımlarla ilerliyor. Henüz ocak ayında piyasaya çıkmasına rağmen SHDCash listeleyen kripto para borsaları arasında Hotbit, Latoken ve Dcoin gibi toplam 13 borsa yer alıyor. Kripto para uzmanları, ağ üzerinde ödeme sistemini ilerleyen dönemde sunacak olan SHDC ile kripto para ile kolay ödemenin kolaylaşacağını belirtiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle