XRP fiyatının nereye ulaşabileceği analiz edildi

  WallStreetBets topluluğunun kripto para kolu SatoshiStreetsBets nedeniyle piyasalarda yeniden canlanan XRP yatırımcısını yakından ilgilendiren rapor yayınlandı. Analistler XRP fiyatında yükseliş bekliyor…

  Ripple şirketinin kripto para birimi XRP fiyatında yeniden canlanma işaretlerinin görülmesi, yatırımcısının yüzünü güldürmeye başladı. Kripto para sektörünün popüler analisti MagicPoopCannon, kripto para topluluğuna XRP’nin gerçek bir faydası olduğunu hatırlattı. Analistin açıklamalarına göre XRP önce 9 dolara ardından da 20 dolara kadar büyük bir patlama yaşayabilir.

  XRP yatırımcılarını heyecanlandıran bu analiz, kripto para topluluğunda da geniş bir yankı buldu. WallStreetsBets topluluğunun kripto kolu olduğu iddia edilen SatoshiStreetsBets nedeniyle yeniden dirilen XRP bu sefer çok sağlam geliyor gibi görünüyor. XRP rallisinde 0.25 dolardan 0.75 dolara kadar yükseliş görülmüştü. 

  XRP Fiyatı Nereye Ulaşacak?

  XRP fiyatı bu rallinin ardından 0.50 dolara yakın direnç seviyesinde konsolidasyon gibi görünen 0.43 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Popüler Bitcoin ve kripto para analisti MagicPoopCannon, XRP fiyatında görülebilecek noktaları açıkladı. Analist XRP’de devam eden piyasa ilgisine dikkat çekerek fiyatlarda patlama yaşanabileceğini söyledi.

  Analist, XRP fiyatındaki ralli beklentisini şu ifadelerle açıkladı: “XRP, destansı bir patlamanın eşiğinde gibi görünüyor. Büyük ralli için hedefim 9 dolar, güçlü bir geri çekilme görebileceğimizi düşünüyorum. Böyle bir durumda, XRP’nin 50 dolar civarında nihai bir hedefle 20 dolara yükselebileceğine inanıyorum.”

  XRP En İyi Artı Potansiyele Sahip 

  Popüler kripto para analistinin bu açıklamaları, takipçilerinin bir kısmı tarafından tepki ile karşılansa da büyük ilgi gördü. XRP fiyatında yükselen bir grafik olduğunu belirten analist kripto para hakkında şunları söyledi: “Nefret edin ya da sevin, XRP şu anda tüm büyük kripto para birimleri arasında muhtemelen en iyi artı potansiyele sahip durumda. Kelimenin tam anlamıyla daha önce %76 bin arttığı için 2017’de en iyi performans sergileyenlerden biriydi.”

  XRP yatırımcılarına bir güzel haber de Uphold kripto para borsasından geldi. Borsa XRP’yi delist etmek yerine Ripple ile SEC davasında “bekle ve gör” yaklaşımını benimsemeye karar verdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle