WazirX (WRX) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Kendi adı ile açılmış bir kripto para borsası olan WRX Coin yatırımcılar tarafından en çok merak edilen varlıklardan biridir. Bu yazımızda onun hakkında akıllarda yer alanları netleştirebilmek için WRX Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte hangi noktada olabilir gibi popüler sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. 

  WazirX (WRX) Coin Nedir?

  WazirX (WRX) Coin, WazirX kripto para borsası tarafından yaratılmış olan kripto para birimidir. WRX Coin, WazirX borsa platformunda diğer kripto para birimleri işe işlem yatırımcıları ödüllendirmek için kullanılan bir araçtır. Diğer yandan bu kripto para ile geniş işlem çiftinde yatırım fırsatı sunulur. WRX Coin, deneyimli yatırımcı kitlesine güçlü grafiklere, analizlere, yatırım hakkında deyim kazandıran uygulamalara ulaşma ve onları kullanma hakkı verir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  WazirX (WRX) Coin projesinin amacı hem bir merkeziyetsiz borsayı hem de onun içinde çok daha düşük masraf ile işlem yapmayı sağlayan bir kripto parayı sunmaktır. Bu amacına ulaşan proje, sadece WRX Coin sahipliği olan kullanıcılarına ise ayrıcalıklar sunmayı amaçlar. Örneğin borsada hesabı olan ve elinde WRX Coin tutan kişiler, herkesin erişemediği ayrıcalıklı grafiklere erişirler. Bu projede en hızlı işlemlerin basit ve anlaşılır bir arayüzden yapılabilmesi amaçlanmıştır. Proje hakkında diğer bilgileri https://whitepaper.io/coin/wazirx adresindeki Whitepaper’dan elde edebilirsiniz.

  WRX Coin Yorum 

  WRX Coin hakkında yapılan yorumlarda onun hem bireysel yatırımcılara hem de kurumsal şirketlere hitap ettiği belirtiliyor. Çünkü hızlı, yüksek karı hedefleyen bir kesim için gelişmiş araçlara ve uygulamalara erişimi mümkün kılıyor. Aynı zamanda birden çok kripto para ile çift yaratarak, acemi yatırımcılar için geniş bir seçenek sunuyor.

  WazirX Geleceği

  Analistlere göre WRX Coin geleceğinde değer kazanımı yer alabilir. Ancak bunun 2021 yılı Haziran ayı ortası ardından gündeme gelebileceğini düşünüyorlar. Analistler WRX Coin’in Haziran ayının ilk haftası içinde düşüşte olabileceğini belirttiler. Diğer yandan Haziran sonunda fiyatın 2 dolar ile 2.50 dolar badı arasına çıkabileceğini düşünüyorlar. 2021 Eylül ayı ile birlikte WRX Coin’in 3 dolar ile 3.50 dolar bandı arasında olabileceğini tahmin ediyorlar.

  1 WRX Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 WRX fiyatı %wazirx+try% TL. Döviz cinsinden ise %wazirx+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, WazirX 24 saatte %wazirx+yuzde%.

  WRX Coin fiyatı kripto para gündemindeki olumsuz veya olumlu haberlere göre, piyasanın volatilitesine göre anlık değişimlere uğrayabilir. Diğer yandan yatırımcıların alım-satım kararları da arzı ve doğrudan fiyatı etkiliyor. Anlık fiyat takibi ardından alım-satım kararları alınmalıdır.

  WazirX (WRX) Coin Nasıl Alınır?

  WazirX (WRX) Coin edinmek çin izlenen adımlar:

  • 1. Adım: WRX Coin, Binance, WazirX ve Gate.io gibi kripto para borsalarında işlemdedir. Herhangi birine web’den giriş yapılamalıdır.
  • 2. Adım: Tercihi yapılan borsada hesap açılarak, kimlik tanılama adımları izlenmeli ve kayıt edilmelidir.
  • 3. Adım: Oluşan hesaba tercih edilen tutarda para yatırılır.
  • 4. Adım: Borsadan WRX Coin paritesinin görüleceği satın alım işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu bölümde o andaki fiyat tutarından yada avantajlı başka bir fiyat tanımlamasından WRX Coin alım emri verilir. 
  • 6. Adım: Alınan coinler sanal cüzdanda veya güvenlik şartları daha yüksek olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Aşamaların doru uygulaması ardından satın alma işlemi başarı ile tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  WazirX (WRX) Coin avantajları:

  • Hızlı İşlem: WRX Coin ile alım-satım işleminde veya cüzdanlar arası transferde sadece dakikalık bekleme süreleri ardından işlem onayları alma fırsatı bulunur. 
  • Düşük Masraf: WRX Coin ile WazirX borsasından işlem yapanlar oldukça düşük masraf ile takasa giriş yaparlar ve sanal cüzdandan transferler düşük masraflıdır.
  • İşlem Madenciliği: WRX Coin sahipleri, Pow sistemde olduğu gibi donanımla veya yüksek enerji masraflarıyla coin kazanmazlar. Onlar, WazirX borsasında her işlem yaptıkların coin ile ödüllendirilirler. 

  Dezavantajları Ne?

  WazirX (WRX) Coin dezavantajları:

  • Borsaya Bağlılık: WRX Coin birçok avantaj sunuyor. Ancak gözden kaçmamalıdır ki, hız, düşük masraf, işlem madenciliği gibi avantajları ise WazirX borsasında kayıtlı hesaplara sunuyor. 
  • Saldırı Riski: WRX Coin, farklı kripto para borsalarındaki sanal cüzdanlarda saklanırken, ağda oluşabilecek saldırılarla karşılaşabilirler. Bakiyenin riske girmemesi için donanım cüzdanlarda saklanabilirler.

  Sonuç

  WRX Coin, WazirX borsasında çalışan kripto paradır. Borsanın üyelerine geniş avantajlar sunar. İşlemler üzerinden belirli oranı geri kazanılabilen WRX Coin’in 2021’de değerlenebileceği savunuluyor. İşleyiş tarzı olarak tıpkı Binance borsasının coini olan BNB gibi çalışır. Zaten bu borsanın ortaklarından biri de Binance. Analistlerin fiyat tahminlerinin oluşması halinde bu kripto para daha parlak bir geleceğe sahip olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle