Kripto Para

Usta analistten kripto para tahminleri: Kazanç yakın!

  Bitcoin konusunda her dediği doğru çıkan Amsterdam merkezli teknik analist Michael van de Poppe, kripto para piyasasındaki son durumu değerlendirdi. Ünlü analist, BTC başta olmak üzere ETH, XRP ve LTC fiyatının geleceği hakkında umutlu konuştu…

  Kripto para piyasasının lideri Bitcoin (BTC) çöküşe öncülük ederek piyasadan ciddi miktarda değerin kaybolmasına yol açtı. Son birkaç gündür çalkantılı bir grafik çizen BTC fiyatı, Çin’den peş peşe gelen kötü haberlerin etkisi ile sert düşmüştü. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği teknik analist Michael van de Poppe, yeni analizlerini paylaştı.

  Sektördeki pek çok kişi, Bitcoin fiyatında düzeltme beklentisi içine girmişken, piyasada görülen toparlanma belirtileri hızlı baş gösterdi. Başarılı analist Michael van de Poppe, kripto para piyasasının geleceğinden umutlu görünerek fiyatların yeniden yükseleceğini söyledi. 

  Kripto Para Piyasasında Kazanç Yakın

  BTC hakkındaki başarılı tahminleri ile öne çıkan analist, Bitcoin’in hala boğa rallisi döngüsüne devam ettiğini aktardı. “Pazar yapısının hiç değişmediği göz önüne alındığında, önümüzdeki birkaç hafta içinde buradan en olası olan şey, onu geri kazanacağımızdır.” ifadelerini kullandı. Bitcoin fiyatında haftalık kapanışta meydana gelen grafiğe dikkat çekerek yatırımcıyı uyardı.

  Volatilite, büyük olasılıkla menzile bağlı bir yapı olduğu için önemli ölçüde düşmelidir.” diyen ünlü analist BTC fiyatında 43 bin ve 46 bin dolar seviyelerine dikkat çekti. Altcoinlerin de bu süreçte düşüşe kurban gittiğini vurgulayan Poppe, “Bitcoin ilerlerse yakında altcoinler de arkasından gelecektir…” dedi.

  Usta Analistin Başarılı Tahminleri

  Kripto para topluluğunda epey üne sahip olan Michael van de Poppe, 2020 yılındaki altcoin sezonunu doğru tahmin etti. Usta analist, Bitcoin fiyatındaki düşüşleri saatler öncesinden haber vermesiyle büyük beğeni ve ilgi topladı.

  Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Bunun yanı sıra BTC’nin mart ayındaki düşüşünü de başarılı tahmin etti. Başarılı analist, Michael van de Poppe, altcoin fiyatlarında da çok sayıda nokta atışı tahmini ile piyasada ün kazandı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle