Kripto Para

BTC yatırımcısı şirket bu altcoini satmaya doyamadı

  Kripto para yatırımcıları, Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasasındaki son durumu yakından takip ediyor. Kripto para yatırımlarıyla ünlü Wintermute isimli şirket, bir altcoin projesindeki satış hamlelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

  Kripto paralardaki son görünüm yatırımcıların yüzünü güldürse de bazı projelerde ciddi satış baskısı oluşmaya devam ediyor. Son günlerde BTC ve popüler altcoinler önemli bir yükseliş trendi yakaladı. Analistler, bu sürecin devam edip etmeyeceği ile ilgili görüşler bildirirken piyasa yapıcılar boş durmuyor.

  Kripto para sektöründe dünkü yükseliş dalgasının hızı azalmasına rağmen görünüm pozitif seviyede kalmayı sürdürüyor. Bugün piyasada daha az hacimli işlemler dikkat çekerken SOL ve FLOKI gibi altcoinlerde ciddi ataklar takip edildi. Altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir haber de BTC yatırımcısı piyasa yapıcıdan geldi.

  Piyasa Yapıcının Son Transferi Panik Yarattı

  Kripto para yatırımcılarının mega boğa piyasasını beklediği bu dönemde bazı altcoin projeleri ciddi satış baskısı görmeye devam ediyor. Büyük kripto yatırım şirketleri, son 1 haftada değerlenen bazı altcoinlerde yüklü miktarda satışlar yaparak kâr almaya başladı. Küçük yatırımcıyı endişelendiren bir haber de Wintermute adlı şirketten geldi.

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği veri analiz platformu The Data Nerd, son raporunu paylaştı. Analistler, Wintermute adlı kripto yatırım şirketi ve piyasa yapıcının bir satış dalgasına daha hazırlanıyor olabileceğini duyurdu. Paylaşıma göre piyasa yapıcıya ait cüzdan adresinden Binance borsasına yüklü miktarda Worldcoin (WLD) transferi gerçekleşti.

  Binance’e Taşınan WLD Satılacak Mı?

  Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği projelerden Worldcoin (WLD) ile ilgili haber endişe yarattı. Zincir üstü veri sağlayıcısına göre Wintermute şirketinin son WLD transferleri şu şekilde gerçekleşti: “Kısa bir süre önce Wintermute, WLD Binance Market Maker cüzdanı 4 milyon adet WLD (6,12 milyon dolar değerinde) yatırdı. Wintermute 3 ay önce Worldcoin’ten 28 milyon borç aldı. Şuan itibariyle Wintermute’un mevcut bakiyesi 8,19 milyon adet WLD (12,71 milyon dolar değerinde).”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle