Wolf of All Streets’in yükseliş beklediği 5 altcoin

  Kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Scott Melker, Binance Coin (BNB) ve 4 kripto para biriminin yükseliş sinyalleri gösterdiğini söyledi. Piyasalarda “Wolf of All Streets” olarak bilinen ünlü analist, yükseliş beklentileri ile takip ettiği kripto paraları açıkladı.

  Yaptığı başarılı tahmin ve analizleri ile kripto para piyasalarında “Wolf of All Streets” ismi ile anılan ünlü analist Scott Melker, dün yatırım stratejisini açıklamış ve portföyünde nelere yer verdiğini belirtmişti. Melker, bir röportajında dile getirdiği yatırım stratejilerinden sonra bu kez de takipçileri ile yükseliş beklediği altcoinleri paylaştı. Melker yükseliş beklediği altcoinlerde ilk sırayı Binance Coin’e (BNB) ayırdı.

  Binance Coin (BNB)

  Scott Melker, takipçileri için paylaşımda bulunduğu sırada BNB fiyatı 542,18 dolar seviyesindeydi. Melker de bu seviyeyi baz alarak BNB’nin %80’lik bir değer artışı yaşayacağını savundu. Melker BNB için “Hedefi tahmin edin, 1.000 dolar” açıklamasında bulundu.

  Polygon (MATIC)

  Ünlü analist daha sonra yükseliş trendine devam edeceğini düşündüğü Polygon’u (MATIC) listesinde ikinci sıraya ekledi. Blok zinciri ölçeklendirme çözümü MATIC için Melker şu yorumu dile getirdi:

  “Hacim tekrar artıyor, bu çok saçma. Ama bunun temel bir sebebi var, bir ton TVL kilitlendi ve insanlar kullanıyor. Katman-2 sorunları çözüyor, demek istediğim şey, bu tam bir çılgınlık.”

  Polkastarter (POLS)

  Ünlü analist listesinde üçüncü sırayı bir başka DeFi projesi olan Polkastarter’e (POLS) ayırdı. Analiste göre coin çoktan yükseliş başlatmış durumda. Konuya ilişkin olarak Melker “Polkastarter harika görünüyor. Hacim artıyor ve daha da artabilir. Kesinlikle artmaya devam etmeli.” sözlerini dile getirdi.

  Sushiswap (SUSHI)

  Scott Melker listesinde dördüncü sırayı otomatik piyasa yapıcı Sushiswap’e (SUSHI) ayırmış durumda. Analiste göre SUSHI, tüm zamanların rekoru olan 23,40 doları hedefine aldı. Melker SUSHI için şu ifadelere yer verdi:

  Sushiswap çok güzel bir çıkış yakaladı. Şimdi bunun 18,346 doların üzerinde olmasını istediğinizi söyleyebilirim. Aksi takdirde ise 15,170 dolar seviyesinden satın alınabilir.”

  Chainlink (LINK)

  Ünlü analist listesinde son olarak Chainlink’e (LINK) yer verdi. Analiste göre LINK/BTC paritesi yükseliş sinyalleri veriyor. Analist konuya ilişkin olarak “Harika görünüyor. Buraya (0,00037 dolar) geldi, tekrar test edildi ve yukarı çıkmaya hazır görünüyor.” sözlerini dile getirdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle