Ünlü CEO nedenleri ile BTC tahminini söyledi

  Celcius Network şirketinin CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü CEO Bitcoin yükselişinin devam etmesini beklediğini belirttiği açıklamasında Bitcoin’e yatırım yapan kurumsal şirketlerle ilgili değerlendirmelerini de paylaştı. Alex Mashinsky, Bitcoin yükselişini etkileyen birden fazla itici güç olduğunu düşünüyor.

  Dijital varlık kredisi şirketi Celcius Network CEO’su Alex Mashinsky, Kitco News ile ilgili yeni bir röportaj yaptı. Ünlü CEO verdiği röportajda lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bitcoin’i önemli bir değer deposu olarak gördüklerini açıklayan ünlü ise fiyat tahminlerinde de bulundu. Mashinsky Bitcoin’in ödeme yöntemi olarak kullanılması ile ilgili endişelerini de dile getirdiği açıklamalarında yükseliş ivmesinin devam etmesini beklediğini açıkladı.

  Alex Mashinsky Bitcoin’in yükselmek için çok güçlü bir potansiyele sahip olduğunu açıkladı. Ünlü CEO Bitcoin’in yükselişini destekleyen birden fazla itici güç olduğunu belirtti. Mashinsky Bitcoin’in 2021 yılının sonuna kadar 100 bin dolara ulaşmasını beklediğini açıkladı.

  Bitcoin yükselişini destekleyen birçok itici güç var

  Celcius Network CEO’su Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar 100 bin dolara ulaşmasını beklediğini belirttiği açıklamasında Bitcoin’in yükselmesini destekleyen etmenlere de dikkat çekti. Ünlü CEO Bitcoin yükselişini destekleyen en önemli itici güçlerden birinin Coinbase borsasının halka açılması olduğunu belirtti. Bunun gibi gelişmelerin lider kripto para birimine fiyat istikrarı kazandırdığını iddia eden Mashinsky, bu nedenle Bitcoin’in devasa fiyatlara ulaşabileceğini iddia ediyor.

  Ünlü CEO açıklamalarında Bitcoin’in ödeme yöntemi olarak kullanılmasına da değindi. Mashinsky Bitcoin’in önemli bir değer deposu olduğunu belirtmekle beraber ödeme yöntemi olarak kullanılması noktasında endişeleri olduğunu açıkladı.

  Tesla’nin Bitcoin yatırımı ile diğer kurumsallardan farklı

  Alex Mashinsky’ın açıklamalarında değindiği diğer konu da Bitcoin’in kurumsal yatırımcıları oldu. Ünlü CEO Tesla şirketinin yatırımı ve Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak benimsemesi ile ilgili şirketin CEO’su Elon Musk’ın geniş bir etki alanı olmasına dikkat çekti. Ünlü CEO diğer kurumsal şirketlerin Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmelerinin bu kadar kolay olmayacağını düşünüyor. Bununla beraber Bitcoin’i yatırım aracı ve ödeme sistemi olarak kabul eden kurumsalların sayısı ise her geçen gün artıyor.

  En son verilere göre 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle