Ünlü analistten tarihsel teori: BTC boğa koşusu bu tarihte!

  Ünlü analist CyptoCon, Bitcoin (BTC) fiyatının tarihsel döngü verilerine göre ne zaman boğa koşusuna başlayacağını açıkladı. Uzun bir süredir konsolide olan BTC’de heyecanla beklenen yükseliş ne zaman?

  Lider kripto para birimi BTC neredeyse iki yıldır ayı piyasası koşullarıyla mücadele ediyor. Kripto para yatırımcıları, BTC halving olayına aylar kala yükseliş hareketinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. BTC boğa piyasası ne zaman başlayacak sorusuna yanıt verenler arasına ünlü analist CryptoCon da katıldı.

  Anonim kripto para analisti CryptoCon, X hesabından yaptığı paylaşımda, BTC fiyatının geleceğini değerlendirdi. Piyasada düzenleyici belirsizlik yaşanırken, BTC yükselişinin zamanlaması ile ilgili çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmaya başlandı. Ünlü analist, bu zamanlamayı doğru tahmin edebilmek için BTC’nin tarihsel verilerine göz atılması gerektiğini düşünüyor.

  CyptoCon 28 Kasım Döngüleri Teorisini Açıkladı

  CyptoCon, BTC boğa koşusunun başlamasıyla ilgili olarak “28 Kasım Döngüleri Teorisi”ni ortaya attı. Bu teori, BTC’nin önümüzdeki yıl bir boğa koşusunun başlangıcın görme olasılığına dayanıyor. Kripto para yatırımcılarını heyecanlandıran bu teoriye göre BTC fiyat hareketleri döngüsel kalıpların dışına çıkmıyor. Her bir döngü, 4 yıl sürüyor ve hepsi Kasım’ın 28. günü gerçekleşen ilk BTC yarılanmaya göre şekilleniyor.

  Anonim analistin teorisinde, BTC fiyatındaki önemli zirvelerin ve diplerin yaklaşık olarak 28 Kasım tarihinden 21 gün önce veya sonra gerçekleştiği belirtiliyor. Ünlü analist, tarihsel verilere bakıldığında BTC fiyat hareketinin 8 Ekim 2010 tarihindeki ilk dip seviyeden döngüler şekilde başladığını ifade etti. Bu döngülerde BTC fiyatı genellikle önceki ATH seviyesinin yaklaşık yarısına gerileyip konsolide oluyor.

  BTC Boğa Koşuşu 28 Kasım 2024’te Başlayacak

  CrpytoCon resmi X hesabından yaptığı paylaşımda “Herkesin 4 yıllık döngüler beklediği düşüncesi, onları yolunda devam etmelerini sağlar. Fiyat gibi şeyler ve tam zamanlamalar sürprizi sürdürmeye devam eder. Bu zaman döngüleri bugüne kadar doğru kalmaya devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

  CrpytoCon’un 28 Kasım Döngüleri Teorisi’ne göre BTC boğa koşusunun başlangıç tarihi 28 Kasım 2024 tarihine denk geliyor. Ünlü analist, bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) ise 28 Kasım 2025 tarihine yaklaşık bir zamanda (+/- 21 gün) gerçekleşmesini bekliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle