TrueUSD (TUSD) Token Nedir? TUSD Coin Nasıl Alınır?

  Kripto para dünyasında en çok ilgi çeken stablecoinler arasında TrueUSD (TUSD) coin projesi de yer almaktadır. Son dönemde yerli yatırımcıların radarına takılan TUSD coin hakkında nedir, nasıl alınır ve avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.  

  TrueUSD (TUSD) Coin Nedir?

  TrueUSD projesi, adından da anlaşılacağı üzere, dolar ile entegre olmuş olan bir stablecoin projesidir. Kripto para piyasasında yaklaşık 200 milyon TUSD kripto para birimi bulunmaktadır. TrueUSD işlemleri toplu olarak yapılmaktadır ve bu sebepten ötürü coinlerin nasıl oluşturulduğu tam anlamıyla bilinmemektedir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  TrueUSD projesinin temel amacı, kullanıcılara emanet edilen bakiyelerin düzenli olarak tasdikini, tam teminat ve temel USD'nin kötüye kullanılmasına karşı yasal koruma sağlamaktır. Bu bakımdan kripto para piyasasında önemli bir görev edinen projenin yerel kripto para birimi TUSD coindir. 

  TUSD stabilcoin olarak da bilinen USD'ye sabitlenmiş bir kripto para birimidir. TUSD, TrustToken Platformunda oluşturulan ilk varlık simgesidir. Proje hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgileri ve Whitepaper’ı incelemek için https://www.trueusd.com/ bağlantı adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. 

  TUSD Coin Yorum

  Finans dünyasının önde gelen dev şirketlerinden yatırımlar alan TUSD coin projesi, kripto para yatırımcılarının da dikkatini çekmektedir. Fon toplama döneminde; Anreessen Horowitz, Block Tower Capital ve Danhua Capital gibi şirketlerin desteğini almayı başarmıştır. stratejik ortaklıklarından 20 milyon dolarlık bir gelir kaynağı elde eden TUSD coin hakkında kripto para uzmanları da olumlu görüşler bildirmektedir. TUSD coin son dönemdeki en ilgi çekici stablecoinler arasında yer almaktadır. 

  TrueUSD (TUSD) Coin Geleceği 

  TUSD coin bireysel kripto para yatırımcılarının yanı sıra bu piyasayı tercih eden kurumsal firmalara da avantajlar sağlayan bir projedir. Finansal kurumlar, kripto piyasalarında ticaret yapmak için güvenilir bir varlık kullanabilir. Bu sebeple kripto para dünyası büyüdükçe TUSD coin geleceği de olumlu gözükmektedir. 

  TrueUSD (TUSD) Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 TUSD fiyatı %true-usd+try% TL. Döviz cinsinden ise %true-usd+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TrueUSD 24 saatte %true-usd+yuzde%.

  Kripto para piyasasında iniş ve çıkışlardan fazla etkilenmeyen TUSD coin, giderek daha çok popülerlik kazanan bir stabelcoindir. Dolara entegre edilmesi nedeniyle TUSD coin fiyatında ani düşüşler görülmez. 

  TrueUSD (TUSD) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: TrueUSD (TUSD) coin satın almak için kripto para dünyasının önde gelen Binance, Huobi Global, Mandala Exchange, OKEx gibi borsalarından birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: Borsaya ücretsiz kayıt olarak hesap açın. 
  • 3. Adım: Hesabınız aktif olduktan sonra borsanın sunduğu para transferi yöntemlerinden size uygun olanını seçerek hesabınıza para gönderin. 
  • 4. Adım: Borsanın kripto para satın al menüsü üzerinden TUSD coini seçerek alım emri girin. 
  • 5. Adım: Hesabınızdaki TUSD coinleri dilerseniz borsadan çekip donanım cüzdanlarında saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  TrueUSD (TUSD) coin avantajları şunlardır:

  • TrueUSD, piyasa oynaklığına karşı korunmak ve önce BTC/ETH satın almadan piyasalara girmek için harika bir stablecoindir. 
  • Yatırımcılar ve işletmeler, büyük fiyat dalgalanmalarına maruz kalmadan blok zincir teknolojilerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilir.
  • Gelişmekte olan piyasalar ticaret için istikrarlı para birimleri kullanabilir.
  • Karşı taraf riskini azaltmak ve sahiplerine hırsızlığa karşı yasal koruma sağlamak için birden fazla emanet hesabı kullanır. 

  Dezavantajları Neler?

  TrueUSD (TUSD) coin dezavantajları şunlardır:

  • USDT, USDC, BUSD gibi diğer stablecoinler arasında yüksek rekabet olduğu için TUSD coin bu rekabette zaman zaman geride kalabilir. 

  Sonuç

  TrueUSD (TUSD) Coin, kripto para piyasasında basit, şeffaf ve güvenilir stablecoin olacak şekilde 2019 yılında tasarlanmıştır. Bu nedenle gizli bir banka hesabı veya herhangi bir özel algoritma kullanmaz. İşlem hacmi arttıkça daha fazla kullanıcının TUSD benimsemesi bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle