Cardano yeni fiyat rekoruna hazırlanıyor! Anlaşma yapıldı

  Kripto para piyasasında, değer sıralamasına göre 7. en büyük kripto para birimi olan Cardano yatırımcıların radarında! Ağ geliştirmelerine devam eden proje hakkında yapılan son analizler, büyük bir yükseliş beklentisini de gözler önüne serdi…

  Kripto para dünyasının son dönemde en popüler altcoin projeleri arasında yer alan Cardano (ADA), yerli ve yabancı yatırımcıların portföylerindeki yerini alıyor. Geçtiğimiz günlerde Afrika dijital dönüşüm projesini başlatan ve duyurusunu yapan Cardano, bir anda yükseliş hamlesiyle gündeme geldi. Ciddi oranda yükselen ADA fiyatı yatırımcıları sevindirdi.

  Bu gelişmenin ardından kripto para dünyasının önde gelen analistleri de ADA fiyatını mercek altına almaya başladı. Popüler analistler ADA için iddialı fiyat tahminleri ile kripto para topluluğunun dikkatini çekmeyi başardı. Cardano Africa projesinin başlangıcını duyuran proje bu kapsamda eğitim sektörü için dünyanın en büyük blockchain veritabanı sistemi geliştirmeye başladı.

  Etiyopya Anlaşması ADA Fiyatını Uçurdu

  Popüler kripto para birimlerinden olan ADA fiyatı, Etiyopya hükümeti ile kripto para projesi Cardano ortaklığının açıklanmasının ardından resmen uçuşa geçti. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu haberler, altcoin yatırımcılarını da harekete geçirdi. Cardano bu proje ile Afrika kıtadaki ülkeler arasında Blockchain teknolojisi aracılığıyla güvenli veri tabanlarının oluşturulmasını amaçlıyor.

  Afrika ülkelerinde de büyük bir yatırımcı kitlesi edinen Cardano, geliştirmelerine tam gaz devam ediyor. Enflasyon rakamlarının hızla yükseldiği Afrika ülkelerindeki popülerliği devam ederken kripto para dünyasının popüler analistleri de ADA fiyatının geleceğini değerlendirdi.

  ADA Fiyatında Devasa Yükseliş Beklentisi 

  Son yükseliş trendinin ardından bazı bağımsız kripto para analistleri Cardano fiyatının izlediği sürdürebilir yolu devam ettireceğini düşünüyor. Analistler ADA fiyatını 2021 yılı sonuna gelmeden önce 10 katına çıkabileceğini iddia ediyor. Kripto para dünyasının piyasa değerine göre en değerli 7. kripto para birimi olan ADA, yükseliş trendi öncesinde güç topluyor. Altcoin yatırımcıları Cardano’ya kripto para portföyleri içinde yer vermeye devam ediyor.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle