Stakenet (XSN) Coin nedir? Nasıl alınır?

  Bu yazımızda çevrimiçi pasif gelir sunma niteliğiyle öne çıkan XSN Coin hakkında bilgileri sunacağız. Stakenet platformunda kullanılan XSN Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, analistlerin onun için yorumları ne yönde sorularına bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. 

  Stakenet (XSN) Coin Nedir?

  XSN Coin, TPos teknolojisiyle çalışan Stakenet platformun yerel kripto para birimidir. XSN Coin, Trustless of Stake teknolojisini kullanabilen ve merkeziyetsiz finansal işlemlerde tercih edilebilen kripto paradır. XSN Coin, Legger tipindeki offline kripto para cüzdanlarında stake edildiğinde pasif gelir kazanmaya imkan verir. Cross-chain teknolojisine uygun işleme giren XSN Coin iki farklı kripto para birimiyle eşler arası alışverişe izin veren bir köprüdür.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Stakenet (XSN) Coin projesinde amaç, BTC ve LTC ardından Lightning Swap modelini sunan yeni bir platformu yaratmaktır. Diğer yandan stakeing işlemini çevrimiçi yapan kullanıcılara yüksek güvenliği sunmak projede amaçlanmıştır. Proje, sahipliği kanıtlayan Trustless algoritma sayesinde bu her kullanıcının rahatlıkla ağa bağlı XSN Coin stake edebilmesini sağlar. Bu proje farklı işlem çiftlerini takas etme ve her biri üzerinden pasif gelir elde etme amacı olanlara hitap eder. Atomik takasları, Cross-chain teknolojisi ile sunar. Proje hakkında daha geniş bilgi için https://whitepaper.io/coin/stakenet linkinden Whitepaper’a ulaşabilirsiniz.

  XSN Coin Yorum

  XSN hakkında analist ve yatırımcı yorumları incelendiğinde en çok işlem çiftleri üzerinden pasif gelir elde etme konunsa değinildiği görülür. Yatırımcılar ve analistler Cross-chain teknolojisi ile sunulan bu imkanı oldukça çarpıcı bulmuşlar. Burada kullanıcı XSN Coin çiftlerinden biri ile işlem yaparak çevrimiçi staking başlatabiliyor. Belirli bir zaman aralığında XSN Coin’i geri kalan zamanda ise XSN ile çifti oluşturan diğer altcoin’i stake edebiliyor. 

  Stakenet Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistler XSN Coin’in yakın geleceğinde değerlenme olasılığının bulunduğunu ifade ediyorlar. The Signalyst, WalletInvestor analistleri, XSN Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı ardından 0.45 ile 0.50 dolar arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. 2022 senesinde popülerliğini yükseltebileceğini açıklıyorlar. Analistlere göre XSN Coin, BTC ve ETH artışlarında piyasa geneline yansıyan iyimser havadan en iyi oranda etkilenebilen altcoinler arasında yer alıyor. 

  Fiyatı Ne Kadar?

  Anlık verilere göre 1 XSN coin fiyatı %stakenet+try% TL. Döviz cinsinden ise %stakenet+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Stakenet fiyatı 24 saatte %stakenet+yuzde%.

  Fiyat, kripto para piyasası volatilitesine göre anlık değişimleri tabloya alabilir. Güncel fiyat öğrenilmeden alım-satım için pozisyon alınmamalıdır.

  Stakenet (XSN) Coin Nasıl Alınır?

  Stakenet (XSN) Coin almak için atılacak adımlar:

  • 1. Adım: XSN Coin şuanda Bitfinex, SatkeCube, WhiteBIT, Beaxy borsalarında işleme giriyor. Bu borsalardan tercih edilene internet yoluyla giriş sağlanması gerekir.
  • 2. Adım: Ulaşılan borsada hesap açılışı gerçekleştirilip, ardından KYC işlem adımları tamamlanmalıdır. Bu kapsamda kimlik doğrulama ile hesap açılıp, aktif hale getirilir.
  • 3. Adım: Borsadan para yatırma işlemleri sekmesi yardımıyla hesaba para yatırılır.
  • 4. Adım: Bakiyesi alım için hazır hale hesapla artık kripto para alımına geçilebilir. Bunun için borsadan XSN Coin paritesinin olduğu işlem sayfasına erişilir.
  • 5. Adım: İşlem sayfasında anlık fiyat üzerinden veya daha uygun bir fiyat belirlemesinden XSN Coin satın alma emri verilir.
  • 6. Adım: Alım ile kripto para hesabının sanal cüzdanına gelen XSN Coin miktarı burada saklanabilir veya daha güvenli bir yöntem için donanım cüzdanlara aktarılabilir. 

  Adımların doğru izlenmesi halinde XSN Coin alımı tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Stakenet (XSN) Coin avantajları hakkında ayrıntılar:

  • Güvenlik: Stakenet platformu kullanıcıları için yüksek güvenlik protokollerini sunar. Özellikle çevrimiçi staking koşullarında sahip kanıtı üzerinden birikimi en güvenli koşullarda yapmak mümkün hale gelir.
  • İşlem Çifti Üzerinden Pasif Kazanç: XSN Coin ile pasif kazanç elde etmek isteyenler, çiftleri cüzdanda kilitleyerek aynı anda iki coin üzerinden pasif kazanç elde etme avantajına sahiplerdir.
  • İşlem Hızı: XSN Coin aşım-satım işleminde hızlı emir onayını ve sınır ötesine transferde hızlı gönderim koşullarını sunar. Bekleme süresi düşüktür.
  • Düşük Masraf: XSN Coin takas, alım-satım ve sınır ötesine cüzdanlar arası transferde, ana kripto para birimlerine çok daha düşük masrafı açığa çıkarır.

  Dezavantajları Ne?

  • Düşük Erişilebilirlik: XSN Coin Binance gibi işlem hacmi yüksek kripto para borsalarında işleme girmez. Sadece 5 farklı kripto para borsasında işlem gören kripto paranın erişilebilirlik düzeyi düşüktür.
  • Saldırı Riski: Kripto para borsalarına bağlı sanal cüzdanda saklanan XSN Coin bakiyesi, borsaya gelebilecek saldırıların riski altındadır. Donanım cüzdanda saklama tercih edilirse bu riskten korunmak mümkün olur.

  Sonuç

  Pasif gelir anlamında bir çok yatırımcının ilgisini çeken XSN son günlerde oldukça popüler. Analistler de XSN Coin’in yakın geleceğinde fiyat artışının olabileceğini açıklıyorlar. Geleceği parlak görülen XSN Coin, fark yaratan teknolojisine bağlı olarak tercih edilirliğini devam ettireceğe benziyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle