Kripto Para

Spor NFT pazarı yükseliyor! Ünlü futbolcu lansman elçisi oldu

  Bazı dünyaca ünlü futbolcuların gollerini içeren özel NFT’ler yayınlayan RealFevr şirketinden yeni bir duyuru yapıldı. Sektörde dikkat çeken bir büyüme kaydeden şirket, Portekizli milli futbolcu Bruno Fernandes’i lansman elçisi yaptı…

  Spor dünyası ile NFT sektörünü birleştiren önemli kripto şirketlerinden biri olan RealFevr yeni duyurusu ile gündeme geldi. Bilindiği üzere RealFevr, dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen bazı futbolcuların attıkları golleri NFT haline getiriyor. Özel NFT’lerin yayıncısı RealFevr, yeni anlaşmasıyla adından söz ettirdi.

  Yapılan duyuruya göre RealFevr lansman elçisi Portekizli milli futbolcu Bruno Fernandes oldu. Kendisi de Portekiz merkezli bir girişim olan RealFevr, spor taraftarına önemli NFT hizmetleri sunuyor. Aralarında Cristiano Ronaldo, Angel Di Maria, James Rodriguez, Casemiro ve daha pek çok dünya yıldızının en unutulmaz gollerini NFT koleksiyonu haline getiriyor. 

  NFT Futbol Videoları Büyük İlgi Gördü

  RealFevr, dünyaca ünlü futbolcuların unutulmaz anlarını videolarını bir araya getirip resmi NFT futbol videolarından oluşan bir koleksiyon marketi hazırladı. Öte yandan dünyaca ünlü yıldız isimler arasında Portekizli futbolcu Bruno Fernandes de lansman elçisi oldu. 

  Spor ve NFT dünyasını bir araya getiren RealFevr, bu koleksiyon paketini 5 farklı çeşide ayırdı. Bu NFT’lerde 500’den fazla elit futbolcunun golleri, asistleri, driplingleri veya kurtarışları gibi anlar pakete dahil ediliyor. 

  Spor NFT Pazarının Dikkat Çeken Yükselişi

  Halen Manchester United futbol takımında kariyerine devam eden Bruno Fernandes, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Taraftarlarla etkileşim benim için gerçekten önemli ve bu yüzden bu RealFevr NFT lansmanını destekliyorum. Sporting için attığım en iyi gollerden bazıları bunların bir parçası ve umarım dünyanın dört bir yanındaki sevenlerimi heyecanlandıracak.”

  Bilindiği üzere spor NFT pazarı son dönemde hızlı bir şekilde büyüme kaydetti. Son aylarda 700 milyon dolar civarında ciro elde ettiklerini açıklayan RealFevr CEO’su Fred Antunes, daha fazla insanın blockchain teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmasını hedefliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle