Cardano (ADA) fiyatı 2 dolar olur mu?

  Kripto para piyasasında son dönemdeki yükseliş ivmesiyle dikkatleri üzerine çeken Cardano (ADA) grafiği analiz edildi. Kripto para uzmanları, ADA fiyatında 2 dolarlık barajın geçilip geçilemeyeceğini yorumladı…

  Yavaş yavaş tüm kripto para piyasasının öne çıkan altcoinlerinden biri olmaya başlayan Cardano (ADA) hakkındaki gelişmeler yakından takip ediliyor. Cardano’nun boğa piyasasında hangi fiyat seviyelerine ulaşabileceği şimdiden merak konusu oldu. Altcoin yatırımcılarının merak ettiği bu konuda kripto para uzmanları güncel analiz ve gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor.

  Cardano (ADA) fiyatını olumlu yönde etkileyen pek çok gelişme yaşanması da dikkatlerden kaçmadı. Son boğa piyasasından günümüze proje ile birlikte değişen bazı durumlar arasında stake etmeye izin veren Shelley ana ağını başlatması da yer alıyor. Ayrıca Cardano geliştiricileri, Daedalus 3.3.0 sürümünü yayınladılar. Bu sürüm, yaklaşan Mary protokol güncellemesi için yerel token desteğini sunmasıyla biliniyor.

  Cardano (ADA) Fiyatını Etkileyen Gelişmeler

  Cardano ağında gerçekleştirilecek olan Mary hard fork işlemine sayılı günler kala projede stake etme imkanı açıldı. Güncel verilere göre Binance kripto para borsasında Cardano stake eden kripto para kullanıcılarına %7,69 +%17,49 oranında getiri sunuyor.

  Charles Hoskinson daha iyi tanıtım amacıyla sürekli güncellemeler için günlük videolar yayınlıyor ve AMA’lar düzenliyor. Cardano’nun piyasadaki işlem hacminin, 2-3 yıl öncesine göre yüksek seviyelerde olması da dikkatlerden kaçmıyor. Dünya çapında birden fazla ortalık sağlaması da ADA fiyatındaki yükselişte önemli bir faktör oldu.

  Cardano Fiyatı 2 Dolara Yükselebilir Mi?

  Kripto para dünyasının uzman isimleri Cardano (ADA) fiyatında önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni bir ATH belirleyeceğini öngörüyor. Cardano fiyatının 1.40 ile 1.60 dolar aralığında işlem görmesi bunun için başlangıç olarak kabul ediliyor. 

  Kripto para piyasasının önde gelen analistlerine göre ADA’nın satış emirlerini kırması ve doğrudan 2 dolara yükselmesi için küçük bir şans bulunuyor. Söz konusu durum Bitcoin (BTC) fiyatında ilk kez 20 bin doları kırma grafiğine benzetiliyor. Ancak bunun daha sonra daha güçlü bir geri çekilmeye sebep olabileceği de kripto para yatırımcılarına aktarılıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle