Twitter CEO’su BTC desteğinden vazgeçmiyor!

  Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, son açıklamalarıyla yine tüm dikkatleri üzerine çekti. The B Word konferansında da yer alan ünlü isim, Bitcoin’in hem Twitter’da hem de insanların geleceğinde büyük bir önem taşıyacağını söyledi…

  Bitcoin destekçisi olarak bilinen ve kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen Jack Dorsey, çarpıcı açıklamalara imza attı. Lider kripto para birimine her geçen gün daha fazla destek veren Dorsey, şirketinin 2021 yılı ikinci çeyrek bilanço konferansında konuştu

  Bitcoin’in Twitter sosyal medya platformunun geleceğinde büyük bir yere sahip olacağını ifade eden Jack Dorsey, bu açıklamalarıyla büyük beğeni topladı. Ünlü isim ayrıca BTC’nin internet parası olma yolunda en iyi aday olduğunu açıkladı ve insanların dünyanın her yerinde ticaret yapabileceklerini söyledi.

  “BTC İnsanların Geleceğinde Büyük Yere Sahip”

  Twitter ve Square şirketlerinin başarılı yöneticisi, BTC’nin geleceği hakkında yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Eğer internetin bir parası varsa ve bu küresel şekilde kullanılan bir para olduğunu kabul edebiliriz. O zaman piyasadan piyasaya araştırma yapmak yerine Super Follws, Ticaret, Kayıtlar ve Tip Jar gibi ürünlerle çok daha hızlı hareket edebilir. Böylelikle dünya üzerindeki her insana ulaşabiliriz.”

  Dorsey, kripto para sektörüne yapılan yatırımların devam etmesi gerektiğini, bunların Twitter ve hissedarları için çok önemli olduğunu söyledi. “Bitcoin bence geleceğimizin büyük bölümünde yer alacak” şeklinde konuşan Jack Dorsey’in açıklamaları BTC destekçilerinden büyük ilgi gördü. 

  BTC’yi Odak Noktasına Alacak

  Bitcoin’in işlevsel özelliklerine atıfta bulunan Dorsey şunları söyledi: “Bence geleceğimizin büyük bölümünü kapsayacak. Sadece bir para olmanın ötesinde, özellikle sosyal medyayı merkeziyetsizleştirmek ve daha fazla ekonomik teşvik düşündüğümüzde, daha fazla inovasyonun olacağını görüyoruz. Dolayısıyla bu evrene bu şekilde bakmamız ve agresif şekilde yatırım yapmamız, Twitter ve Twitter hissedarları için çok önemli.”

  Bitcoin’den övgü dolu sözlerle bahseden Dorsey, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “Benim odak noktam ve tabii ki en sonunda bizim Bitcoin için olan odak noktamız bu olacak. Bitcoin yeni kullanım alanları açmasının yanında, hız ve daha fazla inovasyon sağlıyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle