Siacoin performansı ile yatırımcıların radarında

  Özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği piyasada Siacoin (SC), yükselen grafiği ile dikkat çekiyor. Sia ve Siacoin son 7 günde iki kat değer kazanarak yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı…

  Kripto para borsalarından gelen aylık verilere bakıldığında Siacoin (SC) performansı da dikkat çekti. Altcoin piyasasında son dönemde öne çıkan projelerden olan SC, aylık grafikte yüzde 101 oranında, iki haftalık grafikte ise yüzde 120 oranında kazanç elde etti. Bu gelişmelerin ardından portföyünü genişletmek isteyen altcoin yatırımcılarının radarına takıldı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 SC fiyatı %siacoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %siacoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Siacoin fiyatı 24 saatte %siacoin+yuzde%.

  Siacoin (SC) İnceleme 

  Blockchain dünyasında son dönemin dikkat çeken projelerinden olan Sia, merkeziyetsiz ve bulut depolama hizmeti veren bir ağdır. Bu ağa kayıt yaptırma zorunluluğu olmadan kullanım imkanı bulunması ağın popülerliğini arttırıyor. Server ve üçüncü tarafların erişimine izin vermeyen Sia’nın hedefi, mevcut depolama hizmetlerine kıyasla daha güvenli ve düşük maliyetli bir hizmet anlayışı oluyor.

  Edinilen bilgilere göre Sia ağına yüklenen bir dosya, bölünüp şifrelendikten sonra platformdaki farklı nodelara yayılıyor. Kullanıcılar, bulut sisteme depolanan verileri, yedeklenmesinden sonra her zaman elinin altında tutup erişim sağlayabiliyor. Bu sayede hack veya üçüncü şahıs erişimi gibi özel bilgilerin çalınması riskleri tamamen ortadan kaldırılabiliyor. 

  SC Token Fiyatı

  Proof of Work algoritmasını kullanan Sia ağında, kullanıcılara madencilik ödülü olarak SC token veriliyor. Platformun yerel kripto para birimi olan SC token, ağ üzerinde depolama ve ödeme gibi işlemler için kullanılıyor. Temel amacı ağdaki işlemleri hızlı, kolay ve düşük maliyetler ile yapmak olan SC token, sınırsız üretilebilecek şekilde hazırlanıyor. SC token listeleyen kripto para borsaları arasında Upbit, Binance, VCC Exchange, OKEx, BKEK, Kraken, Bittrex ve Huobi yer alıyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle