Kripto Para

Röportaj Adam, viral olan videosunu NFT olarak satıyor!

  Sosyal medyada paylaştığı mizah videoları ile çok geniş kitlelere ulaşmayı başaran ve sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak tanınan Mahsun Karaca, NFT (non fungible token) sektörüne girdiğini duyurdu. Röportaj Adam, NFT olarak “Lan sen ne güzel tweetler atıyon öyle” başlıklı videosunu satışa çıkardı.

  Kripto para piyasalarındaki büyüme ile birlikte tüm dünyada çok ciddi büyümeler elde eden NFT (non fungible token) sektörü, Türkiye’de büyük bir ilgi ile karşılandı. Dünyadan birçok ünlü ismin dahil olduğu NFT Sektörüne, ülkemizden de birçok ünlü isim giriş yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendi çizimlerini OpenSea üzerinden NFT olarak satışa çıkarmıştı. Öte yandan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay da 7 sayfalık bir dijiroman koleksiyonunu NFT olarak satışa sunmaya hazırlandığını açıklamıştı. O ünlüler arasına şimdi de Mahsun Karaca girdi.

  Viral Videosunu NFT Olarak Satışa Çıkardı

  Sosyal medyada “Röportaj Adam” ismiyle bilinen ve bu isimle mizah videoları üreten komedyen Mahsun Karaca, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda NFT sektörüne girdiğini belirtti. Röportaj Adam, özellikle Twitter platformunda viral olan “Lan sen ne güzel tweetler atıyon öyle” başlıklı videosunu, Youtuber Ekin Kollama ile birlikte, NFT pazar yeri platformu olan OpenSea’de satışa çıkardı. Söz konusu mizah türündeki video, bir polisin sosyal medyadaki paylaşımlarından dolayı bir genci gözaltına almasının parodisini içeriyor.

  Röportaj Adam’ın Esprili Paylaşımı

  NFT sektörüne girişini Twitter üzerinden duyuran Röportaj Adam, yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

  “İlk ve son NFT’im. Kamera arkasıyla beraber attım. Ekin Kollama satışa koydu. Video kaçak değildir orijinal dosyadır. Garantisi benim. Bonus olarak NFT’yi alanın evine Mehmet temizliğe gidecek.”

  Cem Yılmaz, NFT ürünlerini satın alan kullanıcılara, gösterileri için çift kişilik davetiye ödülleri ve Erşan Kuneri dizisini, ofisinde birlikte izleme daveti sunmuştu. Röportaj Adam da videolarında yer alan Mehmet’in, temizliğe gideceğini ifade ederek bu konuya esprili bir yaklaşımda bulundu.

  Gelirleri Takipçilerine Dağıtacak

  Röportaj Adam, NFT satışından elde edilecek olan gelirdi de paylaştığı tweet’in altında IBAN numarası paylaşan takipçilerine göndereceğini ifade etti. Röportaj Adam, ilk ve son dediği NFT satışından elde edilecek kazancı takipçilerinin IBAN numaralarına 250’şer TL olarak paylaştıracağını söyledi. Söz konusu NFT ürünü, OpenSea’de minimum 1 Ethereum (ETH) fiyatından satışa sunuldu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle