Kripto Para

Rapor açıklandı! Kurumsallar Ethereum’a yöneliyor!

  CoinShares tarafından paylaşılan bir rapor, kurumsal yatırımcıların artan Ethereum ilgisini ortaya koydu! Geri sayımın başladığı Merge nedeniyle kurumsal yatırımcıların ETH’a yöneliminin arttığını ortaya koyan rapora göre geçtiğimiz hafta 16,3 milyon dolarlık para girişi yaşandı.

  Ethereum ağında Merge için geri sayım başladı ve TRON kurucusu Justin Sun ile birlikte güncellemeye yönelik destek verenlerin açıklamaları kamuoyuna düşmeye devam ediyor. Bugün paylaşılan CoinShares raporu ise ETH’ta yaşanan büyük para girişini ortaya koydu. Rapora göre kurumsal yatırımcılar, Merge yaklaştıkça daha fazla Ethereum alıyor!

  Ethereum’a Geçtiğimiz Hafta 16,3 Milyon Para Girdi!

  Lider altcoin’de 19 Eylül’de Merge gerçekleşecek ve gelişme yaklaştıkça ETH güç kazanıyor. CoinShares yayımladığı raporla bunu rakamsal olarak ortaya koydu ve Ethereum’a net para girişini ortaya koydu.

  Geçtiğimiz haftaya ilişkin metriklerin paylaşıldığı rapor, Ethereum’a 16,3 milyon dolarlık para girişi olduğunu gösteriyor. Para girişinin kurumsal yatırımcı nezdinde gerçekleşmesi ise lider altcoin için pozitif başka bir gelişme olarak yorumlanıyor.

  CoinGecko: Ethereum Büyüyor!

  CoinShares verileri net para girişini ortaya koyarken CoinGecko, bu verileri destekleyen Ethereum büyüme verileri açıkladı. Son bir haftada Ethereum’un %7,7 oranında büyüdüğünü gösteren şirket, Ethereum’un geçtiğimiz haftanın en çok büyüyen kripto para birimi olduğunu ortaya koydu.

  Justin Sun Destek Vereceğini Açıklamıştı!

  Etheruem, 19 Eylül tarihinde gerçekleşecek Ethereum hard fork’unu destekleyeceğini açıklamıştı. TRON olarak 1 milyondan fazla ETH sahibi olduklarını ifade eden kurucu, “Ethereum hard fork başarılı olursa, ETH ekosistemini inşa etmek için ETHW topluluğuna ve geliştiricilere” bağışta bulunma sözü vermişti. Sun’un bu desteği kripto para borsası Poloniex’in de önünü açacağı nedeniyle olumlu karşılandı.

  Merge ise sektörün pek çok kesimi tarafından desteklenmeye devam ediyor. Ethereum’un sonunda iş kanıtı (PoW) sisteminden uzaklaştıracak bu gelişme ile daha çevreci, temiz ve düşük maliyetli bir kripto para birimine dönüşecek. Madencilik gelirleri ortadan kalksa da yüksek gas ücretleri nedeniyle eleştirilen ve Cardano ile Solana gibi rakiplerin gerisinde kalan lider altcoin, Merge ile açığı kapatmakla kalmayıp öne geçmek için önemli bir avantajı eline geçirecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle