Popüler analist uçuşa geçen altcoin için hedefi belirledi

  Kripto para piyasasında son dönemde blockchain tabanlı bir oyun olan Axie Infinity (AXS) fırtınası esiyor. AXS fiyatının geleceği hakkında konuşan Coin Bureau’nun ünlü analisti, kripto para biriminde ulaşılabilecek yeni hedefi açıkladı…

  Kripto para yatırımcılarının takip ettiği platformlardan Coin Bureau’nun Guy isimli sunucusu, son dönemde adından sık sık söz ettiren Axie Infinity (AXS) için ayrı bir parantez açtı. Deneyimli analist, popülerliğini her geçen gün arttıran blockchain tabanlı bu kripto para oyununun geleceğini çok olumlu gördüğünü söyledi.

  Axie Infinity oyununun yerel kripto para birimi AXS fiyatı son dönemde hızlı yükselişleri ile özellikle altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmıyor. Youtube kanalı üzerinden 1.1 milyon abonesine özel video yayınlayan Guy, AXS fiyatının oyunun artan benimsemesiyle birlikte önemli ölçüde artacağını söyledi.

  AXS Fiyatında 100 Dolar Hedefi

  Kripto para piyasasında mevcut değere göre en değerli kripto para birimleri listesinin 45. basamağında yer alan Axie Infinity (AXS), bir anda popülerlik kazandı. Piyasada durgunluk olmasına rağmen son 7 günde yüzde bin oranında artış gösteren AXS fiyatı yatırımcıların da dikkatinden kaçmadı. 

  Axie Infinity (AXS) kripto para biriminin geleceği hakkında konuşan ünlü analist, fiyatta daha büyük bir yükseliş olabileceğini söyledi: “Özellikle de kullanıcılar Axie Infinity’i benimsemeye devam ederse, yıl sonuna kadar AXS fiyatında 100 doların makul bir beklenti olduğunu düşünüyorum.” Ünlü analistin AXS fiyatı için belirlediği bu hedef, altcoin yatırımcılarında büyük heyecan yarattı. 

  Uzun Vadede Başarılı Olmaya Devam Edecek

  Popüler analist Guy, yayınladığı videosunda blockchain tabanlı Axie Infinity oyununun uzun vadede başarılı olmasını sağlayacak kilit faktörleri şu şekilde açıkladı: “Yaptıkları bir şey kullanıcıları için mükemmel olmadığında, tereddüt etmeden çöpe attılar ve başka bir şey denediler. Tutarlılık, kalite ve topluluğa olan bu bağlılık, kripto para biriminin hem içinde hem de dışında çok nadirdir. Temel olarak Axie Infinity, başarısını buna borçludur.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle