Kripto Para

Piyasayı sallayacak! Altın destekli kripto geliyor

  Kripto para piyasasında istikrarı sağlamak en büyük zorluklardan biri olarak görülürken, istikrarlı fiyatıyla piyasaya damga vuracak token geliştirildi. Asia Broadband Inc. şirketi,  AABB Gold Token (AABBG) ile daha istikrarlı bir varlığı piyasaya sürmeye hazırlanıyor…

  Kripto para piyasasındaki yüksek volatilite her zaman tartışma konusu oldu. Çok yüksek hareketlilik olduğu için tüm seyir dakikalar içinde tersine dönebiliyor. Hem geleneksel piyasa arz ve talep faktörlerinden hem de diğer dış güçlerden etkilenen kripto para piyasasının daha istikrarlı olması hedefleniyor.

  Kriptoların doğasında olan volatilite yüzünden yatırımcılar varlıklarının güvenliğinden emin olamıyor. Bu sebeple bazı yatırımcılar, kripto para piyasasına mesafeli durmaya devam etti. Kripto para yatırımcılarının büyük çoğunluğu kaybetmeyi göze aldıkları paraya sahip olmalarıyla dikkat çekiyor.

  Altınla Desteklenen İlk Kripto Para Birimi

  Kripto para piyasasındaki yüksek oynaklık sorununda çeşitli riskler olmadan kriptolardan kazanç sağlayan daha kararlı bir token gündeme geldi. Asia Broadband Inc. şirketi, AABB Gold Token (AABBG) ile istikrarlı ve daha az riskli bir yatırım tercihi ortaya sunacak.

  Şirket, değeri tamamen fiziki altınla desteklenen yeni kripto para birimi AABBG tokeni piyasaya sürdü. Buna göre her 1 AABBG tokeni, 0,1 gram altına eşdeğer görülüyor. Yüzde yüz altın destekli kripto para birimi arkasındaki Asia Broadband şirketi, başta Asya pazarlarında olmak üzere değerli ve ana metaller üreten bir firma.

  AABBG Token Fiyatı Fiziksel Altına Sabitlendi

  Yüksek profilli kaynak şirketi Asia Broadband tarafından piyasaya sürülen AABBG tokenleri yatırımcıların dikkatini çekiyor. Şirket, lansmandan sonra sadece 2 hafta içinde 1 milyon dolardan fazla token satarak son derece başarılı bir performans ortaya koydu.

  AABBG tokenin yüzde 100 altın destekli olması, fiyatının fiziksel altına sabitlendiği anlamına geliyor. Altının yüksek stabilitesi olduğu için token Ethereum gibi kripto paralardan daha kararlı hareket ediyor. Ancak AABBG tokenin fiyatı, piyasa talebine göre de artış gösterdiği için yatırımcısına risksiz kazanç fırsatı sunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle