Kripto Para

OKEx borsası Tesla, iPhone ve 100 bin USDT hediye dağıtacak

  Popüler kripto para borsası OKEx kullanıcıları, ZKS ve LPT alım satımı yaparak ödül etkinliğine katılabilecek. Borsasının dağıttığı hediyeler arasında Tesla Model Y, iPhone 12 ve 100 bin USDT bulunuyor…

  OKEx kripto para borsasından yapılan duyuruda kullanıcılara ZKS ve LPT kripto para projeleri ile alım satım işlemlerinin açıldığı belirtildi. Listeleme haberinin ardından lansman etkinliği düzenleyen şirket, tüm borsa kullanıcılarının katılabileceği bir hediye kampanyası başlattı. Buna göre toplamda yüz binlerce dolarlık ödül, OKEx kripto para borsası kullanıcılarının olacak.

  ZKS ve LPT Lansman Duyurusu

  Ödüller arasında yer alan iPhone 12 kazanmak için OKEx kripto para borsasında ZKS ve LPT kripto para projelerine sahip olmak gerekiyor. Kullanıcılar, işlemler açıldıktan sonraki ilk 48 saat içinde her bir token için toplamda 500 bin dolar değerinde para yatırması gerekecek. Bu şartı tamamlayanlara iPhone 12 hediye edilecek.

  Borsanın bu kripto para projelerinin listelenmesini kutlamak için başlattığı etkinlikte ZKS ve LPT yatıran kullanıcılar toplamda 10 adet iPhone 12 için çekilişe katılabilecek. OKEx resmi Twitter hesabından yapılan ZKS – LPT listeleme duyurusunu retweetlemek, Google Formu’nua ekran görüntülerini yüklemek de gerekecek. Son olarak ZKS, LPT alıp satan kullanıcılar çekilişteki şanslarını yükseltebilecekler.

  1 Kişiye Tesla Model Y Hediye Edilecek

  Öte yandan borsanın Twitter hesabındaki duyuruyu retweetleyen, ZKS – LPT alıp satan yeni kullanıcılar da 20 USDT değerinde token kazanacaklar. Büyük ödül ise 1 adet Tesla Model Y olarak açıklandı. ZKS ile işlem yapan borsa kullanıcıları en az bin dolarlık hacim üretirse çekilişe katılma şansına sahip olacak.

  En az bin dolarlık spor hacim üreten kullanıcılar ayrıca 80 bin USDT değerindeki ödül havuzundan da pay elde edebilecek. Katılımcılar, bu etkinlikten yararlanabilmek için fotoğraflı kimlik doğrulamasını tamamlayacaklar. Ödüller de etkinlik süresinin bitiminden sonraki 15 iş günü içinde hak sahiplerine dağıtılacak.

  Katılım için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle