Panik düzelince bu iki coin yükselecek! Analist yorumladı

  Kripto para piyasalarının en ünlü analistlerinden biri olan Josh Rager, Twitter üzerinden yeni tahminlerini paylaştı. Rager, piyasadaki mevcut güçlü panik rüzgarları dindiği zaman bazı altcoinlerin ciddi yükselişler elde edeceğini düşünüyor. Rager bu noktada 2 altcoini ayrıca işaret ediyor.

  Kripto para piyasalarında Mayıs ayı ortalarında Elon Musk’ın açıklamaları sonrasında bir düşüş dalgası başladı. Bu düşüşler, Çin’den gelen yasaklama ve sıkı önlem haberleri ile daha da derin bir hal aldı. Düşüşlerin daha derin bir hale ulaşması ise kripto para piyasasındaki panik havasını daha belirgin hale getirdi. Oluşan panikte, korku satışları başladı ve bu panik havasının tam olarak dindiği söylenemez. Piyasanın ünlü analistlerinden Josh Rager, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda bu panik havasının dağılmasıyla birlikte ciddi yükselişlerin görüleceğine inandığını ifade etti.

  Analistin İlk Gözdesi: Polygon (MATIC)

  Rager’a göre piyasadaki panik yakın vadede sonlanacak. Panik sonlanınca Rager’a göre özellikle Layer 2 tabanlı projeler en hızlı biçimde yükseliş yaşayacak. Son dönemlerdeki yükselişler ve Layer 2 tabanı başlıkları birleştiğinde ilk olarak akla Polygon (MATIC) geliyor. Polygon, Bitcoin’in (BTC) 45 bin dolar seviyelerinden 30 bin dolar bandına kadar düştüğü haftanın devamında çok hızlı bir şekilde eski seviyesine yükselerek dikkatleri çekmişti.

  Analistin 2. Gözdesi: Chainlink (LINK)

  Analist Josh Rager, tarihin tekerrür edeceğini, Layer 2’nin sunduğu çözümlere olan inancın ve ilginin ayakta kalacağını düşünüyor. Ünlü analiste göre panik havası geçtiğinde Polygon ile birlikte yükselişe geçecek olan bir diğer altcoin ise Chainlink (LINK). Rager, sert düşüşlerin yaşandığı hafta sonlanmadan yaptığı açıklamasında MATIC’in ve LINK’in fiyat hareketlerine maruz kalmak istediğini dile getirdi. Analist, bu ikilinin daha önce de güçlü duruş sergilediğini hatırlattı ve düşüşlerden en hızlı şekilde toparlananlar arasında bu ikilinin olduğunu dile getirdi.

  Analist “Pump & Dump” İçin Önermediğini Belirtti

  Josh Rager, kendisine yöneltilen eleştirilere karşı olarak da yanıt verdi. Ünlü analist 24 saatte 5,5 milyar dolar ve 3,5 milyar dolar seviyesinde ticari hacme ulaşan bu iki kripto parayı pump & dump için önermediğinin altını çizdi. Analiste göre bu ikili piyasanın “sağlam” projelerinden ve MATIC ile LINK için yükseliş kaçınılmaz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle