Kriptopara

NEO Coin Geleceği 2021 - NEO'ya Yatırım Yapılır mı?

  Kripto para dünyasında son dönemde öne çıkan altcoin projelerinden biri de NEO Coin oldu. Piyasaya başarılı bir başlangıç yapmasıyla dikkatleri üzerine çeken NEO Coin geleceği merak ediliyor. Bu yazımızda NEO Coin fiyatıyla ilgili gelecek tahminleri ve NEO Coin alınıp alınmayacağı konusunda detaylı bir inceleme yapacağız.

  NEO Coin Geleceği 2021

  NEO Coin, kripto para sektöründe merkezi olmayan uygulamalar (dApps) geliştirmek için genişletilmiş işlevselliğe sahip açık kaynaklı bir kripto para birimidir. NEO Coin satın almak isteyen yatırımcıların sayısı her geçen gün artarken, projenin arkasındaki temeller de merak ediliyor. NEO Coin geleceğini yorumlayan analistler, temel ve teknik analizlerle altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulunuyor.

  Analistlere göre Neo Coin geleceği umut vaat ediyor. Çünkü pek çok kripto parada olduğu gibi NEO Coin de enflasyondan kaçınmaya yardımcı olan, yılda sınırlı sayıda 15 milyon madeni para sunar. Ayrıca blockchain sistemindeki en düşük komisyona sahip olmasıyla da yatırımcılar tarafından her zaman talep gören bir altcoindir. Bu nedenle NEO Coin talebinde önümüzdeki yıllarda artış yaşanması muhtemel görülüyor.

  NEO'ya Yatırım Yapılır mi?

  Altcoin yatırımcılarının en çok merak ettiği konulardan biri olan NEO ne olur? Konusunda uzman analistlerin görüşleri farklılık gösteriyor. Ancak uzmanların büyük bir çoğunluğu altcoin yatırımcılarına cüzdanlarına mutlaka belirli oranda NEO Coin eklemeleri tavsiyesinde bulunuyor. NEO Coin, kripto para sektöründe yatırımcısına güven veren bir projedir. Microsoft, Alibaba, HyperLedger, platformun ortakları ve yatırımcıları arasında yer alması sebebiyle popülerliği giderek artmaktadır.

  NEO Coin Yükselir mi?

  NEO Coin bu isimle yeniden markalaştığı tarihten itibaren kripto para piyasasında büyük ilgi görmeye devam ediyor. NEO Coinin değeri kripto para piyasasına sürüldüğü Haziran 2017 tarihinde kısa sürede 1 dolardan 7 dolara yükseldi. O yıllardan günümüze kadar kripto para piyasasında olan ve inişli çıkışlı bir grafik çizen NEO Coin genel anlamda yükseliş trendi içinde yer alıyor. Özellikle 2021 yılındaki boğa koşusu ile birlikte NEO Coin fiyatının da yıl sonuna kadar yeni zirvelere tırmanmayı sürdürmesi bekleniyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 NEO fiyatı %neo+try% TL. Döviz cinsinden ise %neo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NEO fiyatı 24 saatte %neo+yuzde%.

  NEO Coin Grafik Analizi

  Altcoin yatırımcılarının mutlaka portföylerinde yer vermek istedikleri güvenilir projelerden NEO Coin grafikleri, usta analistler tarafından da sürekli inceleniyor. Geçtiğimiz dönemde ayına 200 Günlük Hareketli Ortalamanın (200 MA) üzerine çıkmayı başardı ve yukarıdan 200 MA desteğini başarıyla tekrar test etti. 12 ve 26 Üstel Hareketli Ortalamayı geçtiğinden bu yana NEO’nun fiyatı yükseliş trendini sürdürdü.

  Uzmanların NEO Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para dünyasının deneyimli analistlerinden oluşan platformlarda NEO Coin fiyat tahmini de yakından takip ediliyor. Altcoin yatırımcılarının en çok merak ettiği NEO Coin fiyatının 5 yıl içindeki geleceği hakkında çeşitli yorumlar yapılıyor. Usta analistlerin gelecekte NEO Coin fiyat tahminleri ile ilgili ne beklediklerini yazdık.

  Trading Beasts NEO Fiyat Tahmini

  Tecrübeli kripto para analistlerinden oluşan Trading Beasts’in tahminine göre NEO’nun fiyatı 2021 yılı sonunda yükseliş trendini devam ettirebilir. Kripto para uzmanlarına göre önümüzdeki birkaç yıl için, 8 dolarlık NEO Coin için mümkün olan en düşük fiyat olarak gösteriliyor. Uzmanlar, 2021-2023 döneminde, NEO Coin fiyatının 18 dolara yükseleceğini ve muhtemelen maksimum 22 dolarlık bir fiyat olacağını tahmin ediyor.

  WalletInvestor NEO Coin Fiyat Tahmini

  En başarılı kripto para tahmin ajanslarından biri olan WalletInvestor popüler altcoinler arasına giren NEO Coin fiyat tahmininde bulundu. Uzmanlar yıl sonuna kadar olumlu dinamikler görmeye şubat ayında devam edeceğini vurguluyor. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, NEO Coinin 2023 yılından sonra güçlü düşüş dinamikleri ile 2 ila 30 dolar aralığında işlem yapması bekleniyor. WalletInvestor’dan oldukça olumlu bir fiyat tahmini gelmesi altcoin yatırımcılarını da şaşırttı.

  LongForecast NEO Tahmini

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği coin tahmin ajanslarından biri olan LongForecast, NEO Coin fiyatında uzun vadeli tahminini paylaştı. Kısa vadede yükselişe devam etmesi beklenen kripto para biriminin fiyatı önümüzdeki yıllarda 100 dolara kadar çıkabilir. Bu tahmin altcoin yatırımcıları arasında büyük heyecan yaratırken, deneyimli analistler de olumlu şekilde görüş bildirdi. Özellikle uzun vadeli kripto para yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara tavsiye edilen NEO Coin ciddi oranda getiri sağlama potansiyeli taşıyor.

  Coinliker NEO Coin Fiyat Tahminleri

  NEO Coin fiyatı hakkında gelecek tahmininde bulunan analistler Coinliker raporunu da paylaştı. Buna göre önümüzdeki 5 yıl içinde NEO için yüzde 4000 oranının üzerinde bir büyüme bekleniyor. Coinliker analistleri, altcoin yatırımcılarının radarından çıkmayan NEO Coin için 300 dolarlık bir zirveye işaret ediyor. Yıllık 10 kat artış beklenen bu tahmine göre NEO Coin mükemmel bir yatırım seçeneği olarak gösteriliyor.

  Sonuç

  Altcoin piyasasında dikkat çeken NEO Coinin son dönemdeki temel ve teknik analizlerine bakıldığında, daha fazla büyüme beklentisi taşıyor. Gelecekte hangi zorluklarla karşılaşabileceğimizi tahmin etmek imkansız olsa da NEO Coin fiyatı yükseliş sinyalleri taşıyor. Piyasada oldukça eski ve köklü bir coin olan NEO, pasif gelir imkanı da sunuyor. Elinde NEO tutan yatırımcılar, hiç bir şey yapmalarına gerek kalmadan GAS token kazanıyorlar. Bu avantajdan yararlanmak isteyen kullanıcılar gelecekte fiyatı daha yüksek seviyelere taşıyabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle