Ünlü analist XRP fiyatında müjdeli haberi paylaştı

  Kripto para piyasasında belirsizlik hakimken altcoinlerde de ciddi fiyat hareketleri görülüyor. Ünlü kripto para analisti Ben Armstrong, yıl sonundaki fiyat tahmini ile XRP yatırımcılarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analistlerden Ben Armstrong, XRP yatırımcılarını sevindiren yeni bir açıklama yaptı. BitBoy Crypto kanalının sahibi olan ünlü analisti milyonlarca kripto para yatırımcısı takip ediyor. Fenomen Ben Armstrong, kripto para piyasasında düşüş trendinin devam ettiği dönemde XRP yatırımcılarına umut ışığı oldu.

  Deneyimli analist, yıl sonu fiyat tahmini ile XRP yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Kripto para piyasasında toplam piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP, diğer altcoinler gibi inişli çıkışlı grafik çiziyor. Analist Armstrong, XRP fiyatında yıl sonunda patlama yaşanacağını düşünüyor. 

  XRP Yatırımcıları Heyecanlandı

  Ripple şirketinin yeni geliştirme ve ortaklık anlaşmaları yapmaya devam etmesi de XRP yatırımcılarını geleceğe dair umutlandırıyor. Bu hamlelerle XRP’nin özellikle Avrupa bölgesinde aktif hale geleceğini söyleyen analist, bunun fiyatlara olumlu yansıyacağını söyledi. Şirket son dönemde ünlü kripto para yöneticisi Sendi Young’ı bu bölgede idarenin başına getirdiğini duyurmuştu.

  Deneyimli kripto para analisti Ben Armstrong, bu hamle sonrasında “XRP bu yıl yeri göğü yıkacak” yorumunu yaptı. Ünlü analist bu paylaşımıyla fiyatın hızlı yükselişinden ne kadar emin olduğunu da kripto para yatırımcısı olan takipçilerine göstermiş oldu. XRP’nin bankacılık sistemine karşı inanılmaz avantajları bulunduğunu söyleyen analist, bu yorumlarıyla XRP yatırımcılarını heyecanlandırmayı başardı.

  SEC Davası Biter Bitmez XRP Uçacak

  Ünlü analist, XRP fiyatını etkileyen ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davasına da dikkat çekti. Ben Armstrong’a göre davanın Ripple lehine sonuçlanır sonuçlanmaz pek çok merkez bankasının XRP kullanmaya hazır olduğunu hatırlattı. Bu durumda XRP fiyatının da hızlı yükselmesine kesin gözüyle bakılıyor. Merkez bankaları ve XRP yatırımcıları, SEC davasının sonuçlanmasını dört gözle bekliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle